Twoje oczy bez wad

Laserowa korekcja wad wzroku to najbezpieczniejsza metoda korekcji wad wzroku. Zabieg wykonuje się raz na zawsze. Tylko u osób po 40. roku życia - z przyczyn fizjologicznych - trzeba dobrać okulary do czytania.

Na zabieg zgłaszają się nie tylko pacjenci, którzy chcą podjąć pracę w tzw. służbach mundurowych (policjanci, strażacy) czy w charakterze pilota lub kierowcy zawodowego. Coraz częściej operowane są np. młode dziewczyny, które chcą „zdjąć okulary na zawsze", bo w ten sposób łatwiej im uzyskać akceptację w pracy.

Większość z nas pracuje w pomieszczeniach klimatyzowanych, głównie przy komputerach. Wtedy dochodzi do wysuszenia oka i dlatego soczewki kontaktowe nie są dobrze tolerowane. A powrót do okularów z różnych względów okazuje się trudny do zaakceptowania.


Podziel się:

Wasze komentarze


Informacje / opinie publikowane w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca leczenia / stosowania leków . W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus