Żel stymulujący – analny i do masażu dla niej i dla niego, DOZ.pl

Żele stymulujące i wydłużające stosunek

11 produktów
Podsumowanie
11 produktów

Żel stymulujący wydłużający łechtaczkę i penisa

Żel intymny stosowany jest przez pary nie tylko w celu nawilżenia, poprawy komfortu, zmniejszenia ryzyka powstania otarć w czasie zbliżenia. Żel stosowany jest szeroko w celu stymulacji miejsc intymnych. W zależności od składników może wydłużyć stosunek, zwiększać doznania. W ofercie dostępne są żele intymne o określonym zapachu i smaku – zwłaszcza dla osób preferujących seks oralny.

Żel do stymulacji zwiększa wrażliwość na bodźce łechtaczki i prącia. Nie wszystkie zawierają mentol. Warto pamiętać, że produkty te mogą zmniejszać ruchliwość plemników, co jest istotne dla par starających się o ciążę. Może być stosowany wraz z prezerwatywą. Żele intymne nie są środkiem antykoncepcyjnym. Rzadko wywołują reakcje alergiczne. W przypadku wystąpienia alergii, świądu, zmian skórnych, należy delikatnie przemyć okolice intymne i zaprzestać stosowania środka.

Żel analny do stymulacji i znieczulający

Pary, które preferują seks analny mogą znacznie poprawić komfort zbliżenia właśnie przy pomocy takich produktów jak żele stymulujące. Poprawiają komfort, zapewniają poślizg (warto zwrócić uwagę na żel silikonowy), znacząco zmniejszają ryzyko uszkodzeń błon śluzowych w czasie penetracji. Część spośród tych preparatów może dodatkowo pełnić funkcję znieczulającą. Opisywane produkty są stosowane także w formie aktywności seksualnej określanej jako fisting.

Żele intymne do masażu przy grze wstępnej

Żel można stosować nie tylko w okolicach intymnych. Służyć może do poprawy odczuwania bodźców w rejonie sutków, wewnętrznej strony ud. Żel stymulujący łechtaczkę najlepiej rozprowadzić w czasie gry wstępnej, delikatnie wmasować. Jego rozprowadzanie po członku znacznie zwiększy wrażliwość partnera na bodźce, co uatrakcyjni seks oralny i waginalny. To idealny środek na urozmaicenie życia seksualnego obojga.

Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij