Portal DOZ.pl

Wszystko dla zdrowia... w jednym miejscu!

DOZ.PL to największy i najnowocześniejszy polski portal o zdrowiu, który łączy fachową wiedzę o profilaktyce zdrowotnej oraz opiece farmaceutycznej i medycznej, z szeroką ofertą produktów w korzystnych cenach. Doz.pl gwarantuje swoim pacjentom najszerszy na rynku asortyment ponad 20 tys. produktów.

NASZA MISJA

Główną przyświecającą nam wartością jest Wasze zdrowie i zadowolenie. Chcielibyśmy, aby kreowany przez nas świat farmaceutyki stał się Wam jeszcze bardziej przyjazny i znajomy. Postawiliśmy zatem na nowatorskie rozwiązania: stworzyliśmy miejsce, gdzie fachowa wiedza łączy się z troską i zaangażowaniem. Dzięki temu będziecie mogli znaleźć to, czego potrzebujecie, wśród szerokiej oferty produktów: leków, kosmetyków i sprzętu medycznego. Zamówione produkty trafiają bezpośrednio do Ciebie lub wybranej apteki. Na miejscu czekają nasi specjaliści – rozwieją wszystkie dręczące Was wątpliwości.


Otaczanie klientów opieką jest dla nas rzeczą najważniejszą. Aby jeszcze bardziej ułatwić Wam korzystanie z naszego portalu uruchomiliśmy specjalną aplikację. Zapewnia ona dostęp do pełnej oferty DOZ.pl, pozwala na pozostawanie w stałym kontakcie z farmaceutami, a dzięki funkcji Mobilna Apteczka przypomina o porze zażycia leków i informuje o bezpiecznym sposobie przyjmowania ich. Dzięki temu jesteśmy jeszcze bliżej Was!

 

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, oferujemy możliwość sprawdzenia niepożądanych interakcji między wybranymi lekami lub dostarczenia Wam informacji o substancjach wywołujących niepożądane działanie w zbyt dużych dawkach. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zdobyliśmy zaufanie milionów polskich e-Pacjentów. DOZ.pl przeciera szlak w stronę przyszłości farmaceutycznego e-commerce. Odwiedźcie nasz portal i wybierzcie się w tę podróż razem z nami – zapraszamy.

 

Korzyści użytkowników DOZ.PL

 • Największe źródło fachowej informacji o zdrowiu dostępne 24/7
 • Bezpieczeństwo i szybki czas realizacji zamówień
 • dostęp do aplikacji mobilnej
 • Niska cena produktów i leków
 • Bezpłatna porada farmaceutyczna
 • Fachowa informacja medyczna i farmaceutyczna
 • Szeroki asortyment, który obejmuje leki trudno dostępne i sieroce

Gwarancja bezpieczeństwa zakupów na DOZ.PL

Produkty zamawiane przez DOZ.PL dostarczane są bezpośrednio do wybranej przez użytkownika apteki, gdzie pacjent ma osobisty kontakt z farmaceutą. Dzięki temu nabywca leków jest pod kontrolą farmaceutyczną. Przed zastosowaniem zamawianych przez DOZ.PL leków może on skorzystać z porady farmaceutycznej i uzyskać dodatkowe informacje na temat stosowanych przez niego leków.

DOZ.PL nie prowadzi sprzedaży pełnomocniczej, zabronionej przez Prawo Farmaceutyczne. Leki nie są wydawane pełnomocnikom, którzy występują w imieniu pacjentów, np. kurierom, a zamawiane tu produkty przewożone są wyłącznie dostosowanym do tego celu specjalnym transportem aptecznym. Taka dostawa gwarantuje odpowiednie warunki przechowywania leków i kontroli temperatury. Pacjent ma zatem pewność, że zamówione przez niego, dzięki platformie internetowej leki są przewożone i przechowywane zgodnie z obowiązującym prawem.

Farmaceuci mogą także zwrócić uwagę, jeśli zamówiono kilka leków o podobnym składzie lub wchodzące ze sobą w interakcję. Ponadto platforma jest wyposażona w mechanizm, który ogranicza wielkość zamówienia leków OTC, zawierających substancje o nasilonym działaniu niepożądanym w dużych dawkach.

 • W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, Platforma została wyposażona w system monitoringu zamówień, który ogranicza ilość zamawianych przez pacjentów produktów OTC, które zawierają substancje o udowodnionych działaniach niepożądanych przy dużych dawkach,
 • Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transportu i przechowywania zamówionych poprzez DOZ.PL leków,
 • Zamawianie leków na DOZ.PL gwarantuje komfort dyskrecji zakupów produktów wstydliwych dla pacjenta,
 • Dane użytkowników są chronione przez administratorów zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i wytycznymi GIODO,
 • DOZ.PL przestrzega polityki "Stop spamowi" – Newsletter DOZ.PL otrzymują tylko osoby, które potwierdziły wolę jego odbioru na swojej skrzynce mailowej.
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Pobierz aplikację mobilną Pobierz aplikację mobilną Doz.pl

Ikona przypomnienie o zażyciu leku.
Zdarza Ci się ominąć dawkę leku?

Zainstaluj aplikację. Stwórz apteczkę. Przypomnimy Ci kiedy wziąć lek.

Dostępna w Aplikacja google play Aplikacja appstore
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij