Seks, antykoncepcja i akcesoria erotyczne

265 produktów info
Podsumowanie
265 produktów info

Najczęściej wybierane marki w kategorii: Seks i antykoncepcja

Zdrowie intymne i antykoncepcja

Na bezpieczny seks składają się: prawidłowa higiena intymna, pielęgnacja, ale także odpowiednie środki stosowane podczas stosunku. Jednym z najpopularniejszych są prezerwatywy, które są elementem antykoncepcji pozwalającym zachować zdrowie intymne i uniknąć licznych zagrożeń w postaci chorób przenoszonych drogą płciową. Zarazem stosując tego rodzaju zabezpieczenia antykoncepcyjne nie tracimy korzyści zmysłowych i zachowujemy w pełni satysfakcjonującą aktywność seksualną.

Środki wspomagające potencję i libido

Aby seks był naprawdę spełniającym doświadczeniem, konieczne jest zapewnienie pełnej fizjologicznej gotowości do zbliżenia po obu stronach. Zadbają o to środki na potencję dostępne w ofercie DOZ.pl – są to przede wszystkim tabletki powlekane oraz kapsułki. Choć dosyć rzadko się o tym pamięta, problem ten dotyczy obojga płci – dlatego też w asortymencie znajdują się środki przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Zmysłowe perfumy z feromonami

Gdy pomyśleliśmy już o bezpieczeństwie stosunku, jak również zapewniliśmy swoją własną gotowość, warto zadbać o całą oprawę zmysłową zbliżenia. Pomóc w tym mogą specjalne perfumy z feromonami, a także mgiełki stosowane celem spotęgowania napięcia erotycznego pomiędzy parą. Kuszący, pobudzający zapach może być wstępem do wyjątkowej przygody w naszej sypialni.

Olejki do masażu erotycznego

Świetnym wstępem do seksu może być także masaż erotyczny. Asortyment DOZ.pl zawiera zmysłowe olejki przeznaczone do tego rodzaju masażu. Co ciekawe, część z tych olejków jest jadalna, co może dodatkowo urozmaicić grę wstępną i sprawić, że w zabawie wyjdziemy znacznie dalej niż pozwala na to konwencja standardowego masażu.

Żele intymne na spotęgowanie doznań

Kiedy już dojdzie do zbliżenia, warto zabiegać o maksymalne zwiększenie doznań. Pomogą w tym żele intymne, a także specjalne, stymulujące lubrykanty, których przeznaczeniem jest właśnie maksymalizacja przeżyć w czasie seksu. Jest bardzo prawdopodobne, że stosując żele intymne szybko poczujemy różnicę i będziemy żałowali, że wcześniej w ten sposób nie ubogacaliśmy naszego seksu. 

Akcesoria erotyczne

Warto wprowadzić do swojej sypialni wyjątkowe urozmaicenie w postaci akcesoriów erotycznych. Interesującą ofertę tego rodzaju asortymentu znaleźć można na stronie DOZ.pl – do wyboru są tu między innymi: zróżnicowane pod względem kształtu wibratory, dyskretne masażery intymne oraz przeznaczone dla pań stymulatory łechtaczki. Wszystkie te akcesoria znakomicie poprawią jakość naszego seksu i zapewnią nieznane wcześniej doznania.

Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij