Na dolegliwości układu moczowego i płciowego

554 produkty info
Podsumowanie
554 produkty info

Najczęściej wybierane marki w kategorii: Układ moczowo-płciowy

Infekcje dróg moczowych

Choroby układu moczowo-płciowego mogą znacząco utrudnić codzienne funkcjonowanie. Wyjątkowo dokuczliwe wśród tej grupy są infekcje dróg moczowych. W asortymencie DOZ.pl w tej kategorii znajduje się tabletki, tabletki drażowane, a także preparaty płynne przeznaczone do stosowania doustnego. 

Jak sobie radzić z kamicą nerkową?

Nieprzyjemną dolegliwością, z jaką często borykają się pacjenci jest kamica nerkowa. Tabletki, kapsułki i zioła, które są dostępne w DOZ.pl pozwalają przyspieszyć powrót do zdrowia. Poza tym pomocna będzie również odpowiednia dieta wspomagająca leczenie, a jednocześnie zapobiegająca dalszemu rozwojowi choroby.

Preparaty odwadniające

Czasem konieczne jest zastosowanie preparatów o właściwościach odwadniających i moczopędnych. W tym wypadku bardzo skuteczne są wszelkiego typu środki zawierające pokrzywę, jak również innego rodzaju preparaty ziołowe, które pobudzają wydzielanie moczu przez organizm.

Sposoby na dolegliwości intymne

Leki na dolegliwości intymne zwalczają stany zapalne wywołane zakażeniami bakteryjnymi lub grzybiczymi. Występują w postaci globulek, kremów, żeli dopochwowych, a także tabletek bądź kapsułek.

Skuteczne sposoby na problemy z prostatą

Mężczyźni często mierzą się z różnego typu problemami z prostatą, a jednym z najpowszechniej występującym jest przerost prostaty. Wraz z wiekiem problem ten nasila się, dlatego szczególnie ważne jest, aby zadbać o swój gruczoł krokowy. W ofercie DOZ.pl znajdują się między innymi suplementy diety pod postacią kapsułek z palmą sabalową, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie prostaty.

Śródki nawilżające na suchość pochwy

Również kobiety, które mierzą się z problemem suchości pochwy, znajdą produkty dla siebie w ofercie DOZ.pl. Są to przede wszystkim żele i globulki dopochwowe, które wykazują znaczące właściwości nawilżające, czym zmniejszą dolegliwości towarzyszące suchości pochwy.

W trosce o mikroflorę pochwy

Osobną kategorią preparatów stosowanych w przypadku chorób i zaburzeń układu płciowego są probiotyki dopochwowe. Używa się ich, aby uzupełnić kultury bakterii w tym rejonie kobiecego ciała, co jest koniecznością przy wielu zaburzeniach naturalnej flory bakteryjnej pochwy

Naturalne sposoby na menopauzę

Menopauza to szczególny czas w życiu każdej kobiety i zarazem okres, kiedy wymaga ona wyjątkowego wsparcia. Asortyment DOZ.pl ma na tę okoliczność zestaw suplementów oraz ziół, które w naturalny sposób łagodzą dokuczliwe objawy związane z czasem menopauzy.

Porozmawiaj z farmaceutą