×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Trwa rekrutacja wolontariuszy!

Na oficjalnej stronie DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU trwa rekrutacja wolontariuszy. Organizatorzy imprezy poszukują 500 ochotników, którzy wspólnie z nimi chcą współtworzyć to niepowtarzalne sportowe wydarzenie.

Gwarantujemy świetną atmosferę, zdobycie ciekawych doświadczeń, możliwość poznania wielu niezwykłych ludzi oraz dobrą zabawę – deklaruje Mariusz Kotelnicki, koordynator wolontariatu DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU. - W zamian oczekujemy jedynie rzetelności, uczciwości i zaangażowania - dodaje.

Oferta udziału w tegorocznym maratonie w charakterze wolontariusza skierowana jest do osób pełnoletnich (zarówno studentów, jak również ludzi pracujących czy emerytów). Organizatorzy przygotowali również ciekawe oferty pracy dla młodzieży, która nie ukończyła jeszcze 18 roku życia.

Na wolontariuszy czeka praca w jednej z kilkunastu grup zadaniowych m.in. pomoc w centrum prasowym, biurze zawodów, strefie startu i mety czy  zabezpieczeniu trasy.

Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić specjalny formularz znajdujący się na oficjalnej stronie maratonu w zakładce Maraton --> Wolontariat.


Podziel się: