×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

"Święty Mikołaj ucieka" - czyli kolejna niespodzianka dla uczestników Puchar DOZ Maratonu Łódź

W najbliższą sobotę, 6 grudnia odbędzie się kolejny bieg z cyklu o Puchar DOZ Maraton w Łodzi. Tym razem uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 10 km. Oprócz punktów do klasyfikacji generalnej, zawodnicy mają szansę zdobyć dodatkowe nagrody od sponsora Pucharu, marki ALE. Warunek - muszą dogonić Świętego Mikołaja.

Przypomnijmy, walka o Puchar DOZ Maraton Łódź obejmuje cykl pięciu biegów w terminie od listopada 2014 roku do marca 2015 roku. Puchar rozpoczął  bieg na trasie o dług ości 5 km,  w każdym kolejnym miesiącu dystans będzie o 5 km dłuższy.  Celem zawodów jest przygotowanie uczestników do startu w kwietniowym biegu na dystansie 42, 195 km bądź towarzyszącym mu ALE 10k Run.

„Święty Mikołaj ucieka”

Sobotnie spotkanie na terenie Lasu Łagiewnickiego i łódzkiego "Arturówka"  będzie okazją do sprawdzenia swojej formy na nieco dłuższym niż poprzednio dystansie i zdobycia kolejnych punktów do klasyfikacji generalnej. Ponadto sponsor Pucharu, marka ALE przygotował dla uczestników dodatkową atrakcję, będą musieli dogonić Mikołaja, który wyruszy w trasę chwilę przed całą grupą.
Na wszystkich, którym uda się prześcignąć Świętego czekają upominki od marki ALE.

Rejestracja do startu w Pucharze DOZ Maratonu w Łodzi trwa na oficjalnej stronie maratonu. Zapisać się będzie można również na miejscu, w dniu zawodów.


Podziel się: