Asequrella Forte - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Podstawowe informacje
Skład wyciąg z korzenia Maca
wyciąg z korzenia żeń-szenia
owoc opuncji figowej
wyciąg z alg brunatnych
wyciąg z pestek winogron
wyciąg z zielonej herbaty
wyciąg z kłącza imbiru
wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego
wyciąg z ostryżu długiego
witamina B6 (pirydoksyna)
Postać tabletki
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna
Działanie uzupełnia dietę w składnik wspomagające utrzymanie prawidłowej masy ciała
uzupełnia dietę w składniki regulujące funkcjonowanie przewodu pokarmowego
uzupełnia dietę w składniki wspomagające usuwanie nadmiaru wody
uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na libido
uzupełnia dietę w składniki wpływające korzystnie na wątrobę
uzupełnia dietę w składniki wspomagające redukcję cellulitu
Zamów w doz.pl Asequrella Forte, tabletki, 20 szt

Wskazania:

Suplement diety polecany kobietom stosującym doustną antykoncepcję lub hormonalną terapię zastępczą.  Zawarte w preparacie składniki korzystnie wpływają na libido, prawidłową pracę przewodu pokarmowego i wątroby, wspomagają usuwanie nadmiaru wody z organizmu oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowej masy ciała i redukcji cellulitu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie, 2 godziny po przyjęciu antykoncepcji. Stosować równolegle z antykoncepcją lub hormonalną terapią zastępczą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.