ZIELNIK DOZ BIO Aronia, sok, 500 ml

sok

22,99 zł
4,60 zł / 100 ml

Formy dostawy dla tego produktu

Opcja niedostępna? Sprawdź dlaczego
ZIELNIK DOZ syropy 2+1

Ten produkt bierze udział w promocji. Zobacz promocję: ZIELNIK DOZ syropy 2+1

Zobacz

SOK Z ARONII Z ACEROLĄ
Składniki: Sok z ekologicznych owoców aronii NFC (Aronia melanocarpa) 99,97%, ekologiczny koncentrat soku z aceroli (Malpighia glabra L.) 0,03% standaryzowany
na zawartość witaminy C (kwas askorbinowy).

Potrzeba życia w zgodzie z naturą oraz czerpania
z niej tego co najlepsze, zainspirowały nas
do stworzenia Zielnika DOZ.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA I ZALECANA PORCJA

Opis

ZIELNIK DOZ BIO Aronia, sok, to środek spożywczy, zawierający 99,97% soku z ekologicznie uprawianych owoców aronii, nie z koncentratu. Dodatkowo zawiera ekologiczny koncentrat soku z aceroli. Sok jest produktem naturalnym, dlatego kolor, zapach i smak poszczególnych partii mogą się nieznacznie różnić.

Skład

Sok z ekologicznych owoców aronii NFC (Aronia melanocarpa) 99,97%, ekologiczny koncentrat soku z aceroli (Malpighia glabra L.) 0,03% standaryzowany na zawartość witaminy C (kwas askorbinowy).

Ze względu na zwartość naturalnych składników – kolor, zapach i smak poszczególnych partii mogą się różnić. Występujący osad jest zjawiskiem naturalnym.

Wartości odżywcze W 100 ml soku (sugerowanej porcji)
Wartość energetyczna 315 kJ/74 kcal

Tłuszcz, w tym:

0 g

Kwasy tłuszczowe nasycone

0,2 g

Węglowodany, w tym: 17 g
Cukry 8 g
Białko 1,6 g
Sól <0,01 g

Kraj pochodzenia: Polska.

Masa netto

500 ml

Zalecane dzienne spożycie

100 ml soku. Sok można rozcieńczyć wodą w dowolnej proporcji. Nie zalewać wrzątkiem. Przed spożyciem wstrząsnąć.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Przechowywać w suchym miejscu oraz chronić przed działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce w szczelnie zamkniętej butelce i spożyć w ciągu 14 dni.

Cechy produktu

Polecane artykuły
  • Empatia to umiejętność współodczuwania stanów emocjonalnych innych osób, zdolność rozumienia tego, co druga osoba czuje w danej chwili. Ta umiejętność pomaga nam w codziennym życiu, ponieważ to właśnie dzięki niej budujemy relacje społeczne i nawiązujemy więzi. Jakie są rodzaje empatii? Czy empatię można wykształcić, czy jest wrodzona? Jak okazywać empatię?

  • Kalarepa (Brassica oleracea var. gongylodes L.) jest popularnym warzywem należącym do roślin z rodziny kapustowatych (Brassicaceae). W XVIII wieku kalarepa była już pospolicie uprawiana w Europie, a jeszcze do niedawna była postrzegana głównie jako dodatek do zup i bulionów. Jak się jednak okazuje, kalarepa jest rośliną dwuletnią, która charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą i smakową. Jej częścią jadalną jest przerośnięta, zgrubiała i mięsista łodyga. Wyróżnia się dwie główne odmiany kalarepy, a mianowicie jasnozieloną oraz fioletową, przy czym w tej drugiej dodatkowo występują antocyjany o bardzo szerokim prozdrowotnym działaniu na organizm człowieka.

  • Bratek występuje nie tylko w Polsce, lecz także w innych krajach europejskich oraz Azji, Australii, Afryce Północnej i Ameryce Północnej. Mało kto wie, że kwiaty bratka wielokwiatowego są jadalne i mogą stanowić składnik zup, dań mięsnych oraz surówek i sałatek, a także świetnie nadają się do dekoracji ciast i deserów.

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl