×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

DOZ Maraton Łódź z PZU i PZU Gdynia Półmaraton ogłosiły partnerstwo strategiczne

DOZ Maraton Łódź z PZU i PZU Gdynia Półmaraton ogłosiły partnerstwo strategiczne. Współpraca między imprezami będzie dotyczyć działań promocyjnych i marketingowych, a także sprzedaży powierzchni wystawienniczej na targi sportowe towarzyszące tym wydarzeniom.

Michał Derlich, dyrektor zarządzający agencji marketingu sportowego Sport Evolution komentuje – Wierzymy, że współpraca tych dwóch imprez przyczyni się do zwiększenia ich potencjału, a co za tym idzie do ich szybszego rozwoju. PZU Gdynia Półmaraton odbędzie się cztery tygodnie przed DOZ Maratonem Łódź z PZU. Biegacze, którzy szykują się do wiosennego maratonu, mogą więc potraktować start w gdyńskim półmaratonie jako element przygotowań do łódzkiej imprezy. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższe standardy organizacyjne oraz atrakcyjne trasy – dodaje.

To właśnie agencja Sport Evolution jest odpowiedzialna za organizację obu imprez.

W najbliższych dniach ruszy wspólna kampania reklamowa DOZ Maratonu Łódź z PZU i PZU Gdynia Półmaratonu w mediach społecznościowych. Organizatorzy zachęcają do śledzenia działań obu tych imprez, bo do wygrania będą m. in. bezpłatne pakiety startowe na oba biegi.

PZU Gdynia Półmaraton i DOZ Maraton Łódź z PZU zapowiadają wzajemną promocję na swoich stronach internetowych, a także w drukowanych materiałach marketingowych. Pojawił się również pomysł wspólnego stoiska na wybranych imprezach biegowych w Polsce.

– Będziemy się także wspierać w zakresie sprzedaży powierzchni wystawienniczej na targi sportowe. DOZ Maraton Łódź z PZU organizuje targi Run&Fun w Atlas Arenie, a PZU Gdynia Półmaratonowi towarzyszy Fit Living Expo w Gdynia Arenie. Firmy, które zdecydują się na zakup stoiska w obydwu miejscach, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty – zapowiada Michał Drelich.

Obydwa wydarzenia wspierane są przez Grupę PZU w ramach promocji zdrowia i aktywnego trybu życia.

Półmaraton w Gdyni odbędzie się w dniach 18-20 marca 2016. DOZ Maraton w Łodzi odbędzie się w dniach 15–17 kwietnia 2016. Więcej informacji oraz zapisy na oficjalnych stronach imprez.


Podziel się: