×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Zapisy do szóstej edycji DOZ Maraton Łódź z PZU

Startują zapisy do kolejnej, szóstej już edycji DOZ Maraton Łódź z PZU, który odbędzie się 17 kwietnia 2016 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Wszystkich zainteresowanych udziałem w maratonie lub biegu towarzyszącym na 10 km zapraszamy na oficjalną stronę maratonu, gdzie przyjmowane są zgłoszenia. W ramach tegorocznej edycji odbędą się również liczne imprezy towarzyszące: biegi dla dzieci i młodzieży, targi sportowe, a także piknik rodzinny.

Czym organizatorzy zaskoczą Nas w tej edycji?

  • Bogaty pakiet startowy

W nadchodzącej edycji maratonu uczestnicy otrzymają najbogatszy pakiet startowy w historii imprezy!
Dla każdego zawodnika przewidziane są między innymi koszulka techniczna, plecak i czapeczka marki Newline. Opłata za udział w maratonie w pierwszym terminie pozostaje bez zmian i wynosi 80 zł, za udział w biegu towarzyszącym na 10 km - o połowę mniej.

  • Pakiet startowy do domu

Usługa ta jest dodatkowo płatna i skierowana do wszystkich chętnych, którzy chcieliby przyjechać bezpośrednio na start. Zawodnicy, którzy zamówią pakiet startowy do domu, będą zwolnieni z weryfikacji w biurze zawodów. Ponadto, od tego roku, z poziomu formularza będzie można zarezerwować nocleg w hotelu, zamówić grawerowanie medalu oraz pakiet zdjęć z trasy i mety.

  • Specjalny program lojalnościowy dla maratończyków

 Od 1 listopada w formularzu zgłoszeniowym będzie można wskazać osobę, która zachęciła mnie do udziału w maratonie. Zawodnik, któremu uda się przekonać nowe osoby do udziału w łódzkiej imprezie, otrzyma bon podarunkowy do realizacji w dowolnych punktach DOZ na terenie całego kraju. Warunkiem uczestnictwa w programie lojalnościowym jest rejestracja na oficjalnej stronie maratonu i wniesienie opłaty startowej do końca października!

Zasady przyznawania poszczególnych bonów:

Bon o wartości 20 zł - 5 osób przekonanych do udziału w maratonie

Bon o wartości 50 zł - 10 osób przekonanych do udziału w maratonie

Bon o wartości 100 zł - 15 osób przekonanych do udziału w maratonie

  • Klub Jubileuszowy

Członkiem Klubu Jubileuszowego może zostać zawodnik, który ukończył co najmniej 5 edycji łódzkiego maratonu. Aby dołączyć do Klubu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie maratonu. Przynależność do Klubu niesie ze sobą szereg korzyści, między innymi stały numer startowy, i obsługę bez kolejki w biurze zawodów. Ponadto, dla członków Klubu zostanie udostępniona loża VIP w Atlas Arenie.

DOZ Maraton Łódź z PZU wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku. Sponsorami tytularnymi wydarzenia są DOZ SA oraz PZU SA, impreza odbywa się przy wsparciu finansowym Miasta Łodzi i Województwa Łódzkiego.


Podziel się: