×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Piąta edycja konkursu "Mistrz Kibicowania"

DOZ Maraton Łódź z PZU zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie – organizatorzy dopinają kolejne sprawy związane z jego realizacją. Ostatnio ogłoszone zostały zasady V edycji konkursu "Mistrz Kibicowania". W tym roku zadaniem uczniów, wychowanków domów dziecka i innych placówek oświatowych będzie dopingowanie maratończyków w iście filmowym klimacie.

Na przestrzeni pięciu ostatnich lat w konkursie "Mistrz Kibicowania" wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy dzieci z województwa łódzkiego, dopingując uczestników maratonu, jak i biegu towarzyszącego na 10 km.

Konkurs, podobnie jak w poprzednich edycjach, podzielony został na dwa etapy. W pierwszym etapie kandydaci proszeni są o przygotowanie krótkiego filmu, który w dowolny sposób zaprezentuje ich szkołę lub placówkę oświatową, a także o przedstawienie koncepcji punktu kibicowania, którego tematem jest "Film łódzkiej produkcji". Filmy można nadsyłać do 1 marca 2016 roku. Prace zostaną opublikowane na oficjalnym fanpage'u imprezy.

Do drugiego etapu zakwalifikowanych zostanie 20 filmów, które uzyskają największą ilość głosów od swoich fanów. Na realizację swojego projektu, każda z wyróżnionych szkół otrzyma 1000 zł. Punkty kibicowania oceniane będą przez Jury podczas tegorocznej edycji DOZ Maratonu Łódź z PZU – 17 kwietnia 2016 roku. Do zdobycia atrakcyjne bony na zakup sprzętu sportowego o łącznej wartości 12 000 zł. Życzymy powodzenia!

DOZ Maraton Łódź z PZU wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku. Sponsorami tytularnymi wydarzenia są DOZ SA oraz PZU, a impreza odbywa się przy wsparciu finansowym Miasta Łodzi i Województwa Łódzkiego.


Podziel się: