×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Sto dni do startu 5. DOZ Maratonu Łódź

Już tylko 100 dni dzieli nas od startu 5. DOZ Maratonu Łódź! Dla wszystkich, którzy chcą podjąć wyzwanie i wystartować w jednej z najbardziej prestiżowych imprez biegowych w Polsce mamy dobrą widomość. Z okazji „studniówki” opracowane zostały specjalne plany treningowe, dzięki którym każdy uczestnik może indywidualnie przygotować się do startu w kwietniowym maratonie lub towarzyszącym mu ALE 10k Run

Na chwilę obecną na liście startowej maratonu oraz biegów towarzyszących zarejestrowanych jest ponad 2300 zawodników z 19 krajów świata. Wychodząc naprzeciw wszystkim osobom, które wciąż mają wątpliwości, czy wziąć udział w tegorocznej imprezie, DOZ Maraton Łódź we współpracy z ekspertami biegowymi serwisu Motivato opracował 6-tygodniowy indywidualny program treningowy.

Program można pobierać od 9 stycznia na oficjalnej stronie maratonu. Nowi użytkownicy Motivato mogą to zrobić bezpłatnie.

Wszystkim, którzy preferują przygotowania w grupie przypominamy o treningach Drużyny DOZ. W każdą środę o godzinie 18:00 i każdą niedzielę o godzinie 9:30 biegacze spotykają się przed budynkiem łódzkiej Atlas Areny, aby móc ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Uczestnicy trenują w trzech grupach zaawansowania. Udział w treningu jest bezpłatny.

Ponadto, organizatorzy zachęcają również do udziału w cyklu biegów o Puchar DOZ Maratonu Łódź. Najbliższy bieg zaplanowano na 18 stycznia. Rejestracja odbywa się na oficjalnej stronie maratonu.

Sponsorem tytularnym DOZ Maratonu Łódź jest DOZ.pl, największy portal o zdrowiu, należący do sieci aptek DOZ. Maraton oraz bieganie jako najprostsza i dostępna dla każdego forma ruchu wpisują się w misję marki DOZ, która poprzez edukację, inspirowanie i motywowanie zachęca pacjentów do zmiany przyzwyczajeń na zdrowsze.  


Podziel się: