×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

16 listopada rusza kolejna edycja Puchar DOZ Maraton Łódź!

W najbliższą niedzielę, 16 listopada rozpocznie się cykl biegów o Puchar DOZ Maraton w Łodzi. Zawody rozpocznie bieg na trasie o długości 5 km, a uczestników czekają dodatkowe atrakcje – w ramach akcji „Wygraj z mistrzami” będą „uciekać” przed ambasadorami marki ALE – Karoliną Jarzyńską i Danielem Formelą.

Puchar DOZ Maratonu Łódź obejmuje cykl pięciu biegów w terminie od listopada 2014 roku do marca 2015 roku. Puchar rozpocznie bieg na trasie o długości 5 km,  w każdym miesiącu dystans będzie zwiększany o kolejne 5 km. Celem akcji jest przygotowanie zawodników do udziału w kwietniowym biegu na dystansie 42, 195 km bądź towarzyszącym mu ALE 10k Run.

„Wygraj z Mistrzami!”

ALE Sponsor zawodów przygotował dla uczestników dodatkową atrakcję. W nadchodzącą niedzielę na starcie pierwszego biegu pojawią się zawodowi sportowcy wspierani przez markę ALE – Karolina Jarzyńska i Daniel Fornela. Na trasę zaplanowaną w Lesie Łagiewnickim wyruszą oni kilka minut po starcie wszystkich uczestników. Karolina Jarzyńska gonić będzie kobiety, natomiast Daniel Fornela mężczyzn. Zawodnicy, którzy przybiegną na metę przed sportowcami otrzymają nagrody, ponadto dla wszystkich uczestników przewidziane są pamiątkowe, zimowe czapki biegowe.

- Liczę, że „ucieczka” przed Karoliną i Danielem podczas najbliższych zawodów, będzie dodatkową motywacją dla biegaczy, by dać z siebie wszystko – mówi mówi dr Jakub Czaja, R&D Manager marki ALE.

Oprócz wsparcia produktowego w czasie przygotowań i Pucharu DOZ Maratonu, marka ALE oferuje także bezpłatne konsultacje dotyczące suplementacji.

Rejestracja do startu w Pucharze DOZ Maratonu w Łodzi trwa na oficjalnej stronie maratonu. Zapisać się będzie można również na miejscu, w dniu zawodów


Podziel się: