Melilax, mikrowlewka doodbytnicza, 6 wlewek
28.99 zł

Melilax, mikrowlewka doodbytnicza, 6 wlewek

Melilax, mikrowlewka doodbytnicza, 6 wlewek
28.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Wyrób medyczny Melilax jest innowacyjnym produktem o podwójnym działaniu wypróżniającym i ochronnym na jelito.

Skład

Promelaxin - aktywny kompleks miodów i polisacharydów z aloesu i ślazu dzikiego, mianowany na zawartość: monosacharydów ≥ 50%, polisacharydów (ciężar cząsteczkowy > 20.000 Daltonów) ≥ 0,3%. Zawiera ponadto: mieszankę wodno-glicerynową, sok z cytryny, olejek eteryczny z lawendy.

Działanie

Dzięki odpowiedniej selekcji składników czynnych pochodzenia naturalnego, zapewnia szybkie i pozbawione dyskomfortu wypróżnienie. Zawarte w nim składniki tworzą mikrośrodowisko o działaniu przeciwzapalnym, pomocne w gojeniu zmian, spowodowanych przewlekłym zaparciem.

Melilax łączy zrównoważone działanie wydalające z działaniem ochronnym i łagodzącym błonę śluzową odbytu. Podwójne działanie Melilax uzyskiwane jest dzięki Promelaxin, kompleksowi miodów nektarowych i spadziowych, odpowiednio wyselekcjonowanych i przetworzonych na podstawie zawartości monosacharydów, polisacharydów i melanoidyn, wzbogaconemu o frakcję polisacharydową z aloesu i ślazu dzikiego. Melilax ma działanie wypróżniające, które zapewnia bodziec aktywujący defekację. Ponadto dzięki swoim właściwościom przypominającym śluz i odpowiedniej lepkości, chroni błonę śluzową odbytu podczas procesu defekacji. Te szczególne właściwości, połączone z działaniem antyoksydacyjnym, nadają produktowi właściwości ochronne i łagodzące błonę śluzową.

 

Wskazania

Melilax przeznaczony jest do leczenia zaparć, również w przypadku nadwrażliwości trzewnej (np. w przypadku zespołu jelita nadwrażliwego), szczelin i hemoroidów. Produkt oczyszcza jelito oraz zmniejsza uciążliwości, podrażnienie i stan zapalny towarzyszące zaparciom.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Dorośli i młodzież od 12 roku życia: 1 mikrowlewka 10 g w razie potrzeby.
W przypadku uporczywych zaparć stosować 2 dawki, jedna po drugiej.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nadwrażliwość lub alergia na którykolwiek ze składników.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 916 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Sposób aplikacji
Główny składnik
PRODUCENT