Olimp Vita-min Plus dla kobiet z kwasem hialuronowym - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Podstawowe informacje
Skład witamina A
witamina D (cholekalcyferol)
witamina E (tokoferol)
witamina C (kwas askorbinowy)
witamina B1 (tiamina)
witamina B2 (ryboflawina)
witamina PP (niacyna)
witamina B6 (pirydoksyna)
folian
witamina B12 (cyjanokobalamina)
witamina H (biotyna)
witamina B5 (kwas pantotenowy)
wapń
magnez
potas
cynk
żelazo
mangan
miedź
jod
chrom
selen
ekstrakt izoflawonów sojowych
ekstrakt z żeń-szenia
ekstrakt skrzypu polnego
ekstrakt pieprzu czarnego
kwas hialuronowy
Postać kapsułki
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna
Działanie uzupełnia dietę w witaminy i minerały
uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na nawilżenie skóry
uzupełnia dietę w składniki poprawiające stan skóry, włosów i paznokci
Zamów w doz.pl Olimp Vita-Min Plus dla kobiet, kapsułki z kwasem hialuronowym, 30 szt

Wskazania:

Suplement diety. Uzupełnianie w diecie niedoborów witaminowo-mineralnych. Dla kobiet odczuwających stany znużenia, apatii oraz pogorszenie kondycji psychofizycznej. Łagodzenie zmienności nastrojów związanych z fazami cyklu menstruacyjnego lub okresu przekwitania. Wspomagająco w celu poprawienia kondycji skóry, włosów i paznokci.

Dawkowanie:

Doustnie.1 kapsułka raz dziennie po głównym posiłku popijając dużą ilością wody. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.