×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Bebilon Pepti DHA - komunikat o problemach z dostępnością

W ostatnim czasie rodzice maluchów mieli problemy z zakupem w aptece jednego z modyfikowanych mlek, przeznaczonych dla dzieci z alergią. Powodem jest pożar w holenderskiej fabryce koncernu produkującego ten produkt.

W ostatnim czasie wystąpiły ograniczenia w dostępności mleka Bebilon Pepti DHA. Ta sytuacja wynika z czasowej przerwy produkcyjnej w jednej z fabryk. Producent natychmiast podjął działania w celu jak najszybszego przywrócenia pełnej dostępności produktów na polskim rynku. Pierwszy transport mleka Bebilon Pepti 2 ma dotrzeć do Polski z początkiem maja. Wtedy preparat ma trafić ponownie do sprzedaży.

Ponieważ jest to produkt przeznaczony dla niemowląt ze zdiagnozowaną alergią pokarmową, producent zaleca wizytę u lekarza, który zdecyduje o ewentualnym przepisaniu innego, zamiennego preparatu (do czas ponownego pojawienia się Bebilonu Pepti DHA). W przypadku pytań związanych z dostępnością produktu można skorzystać z uruchomionej przez producenta infolinii 801 16 5555 bądź kontaktu mailowego serwis@nutricia.com.pl.


Podziel się: