Bella Happy Before Newborn, pieluszki, 46 szt.
22.99 zł

Bella Happy Before Newborn, pieluszki, 46 szt.

Bella Happy Before Newborn, pieluszki, 46 szt.
22.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Bella Happy Before Newborn Pieluszki jednorazowe.

Pieluszki Happy Before Newborn zostały zaprojektowane specjalnie dla dzieci przedwcześnie urodzonych - poniżej 2kg (z tzw. niską masą urodzeniową).

Zawartość opakowania

46 sztuk pieluszek jednorazowych

Przeznaczenie produktu

Pieluszki Happy Before Newborn zostały zaprojektowane specjalnie dla dzieci przedwcześnie urodzonych - poniżej 2kg (z tzw. niską masą urodzeniową).

Charakterystyka produktu

Pieluszki w rozmiarze Before Newborn dostosowane są specjalnie do budowy dziecka o wadze poniżej 2 kilogramów.

Ponieważ noworodki i niemowlęta wymagają szczególnej opieki i troski, najmniejsze rozmiary pieluszek Happy zostały wyposażone w nowy specjalny Early Care System – gwarantujący niezwykłą miękkość, wysoką chłonność oraz ochronę przed podrażnieniami wrażliwej skóry maluszka.

Unikalne cechy pieluszek Before Newborn, dostosowane do etapu rozwoju dziecka, zapewniają najwyższy komfort oraz pełną ochronę.

Skóra niemowlęcia jest wyjątkowo wrażliwa i podatna na podrażnienia dlatego odpowiednio częsta zmiana pieluszki jest w tym okresie szczególnie ważna. Indykator wilgotności znajdujący się w pieluszkach Happy Before Newborn pozwala rodzicom idealnie dobrać moment zmiany pieluszki.


Cechy pieluszek Happy Before Newborn:

  • indykator wilgotności – specjalny pasek na froncie pieluchy, który poprzez zmianę koloru  sygnalizuje konieczność zmiany pieluszki, tak aby maluch zawsze miał sucho i odczuwał komfort,
  • technologia Air Flow gwarantuje pełną oddychalność pieluszki i zapewnia dopływ świeżego powietrza do skóry dziecka, zapobiegając odparzeniom i podrażnieniom,
  • wycięcie na gojący się pępuszek w przedniej części pieluszki zapewnia dostęp powietrza do kikuta pępowiny chroniąc to wrażliwe miejsce przed podrażnieniami,
  • specjalnie tłoczona włóknina Premium Dry zapewnia szybkie i skutecznie wchłanianie i zwiększa uczucie suchości,
  • super miękka zewnętrzna warstwa pieluszki Extra Soft Cover gwarantuje poczucie komfortu i delikatności,
  • elastyczne i miękkie rzepy w połączeniu z elastycznymi falbankami zapewniają prawidłowe zapięcie pieluszki oraz zatrzymują jej zawartość na miejscu.

Uwagi i środki ostrożności

  • Wyrób jednorazowy.
  • Testowany dermatologicznie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 954 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Sposób aplikacji
PRODUCENT