Olejek goździkowy, (Etja), 10 ml
6.59 zł

Olejek goździkowy, (Etja), 10 ml

Olejek goździkowy, (Etja), 10 ml
Ostatnia cena produktu
6.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Olejki eteryczne są skoncentrowaną esencją ekstraktów pozyskiwanych z drzew, krzewów ich liści, korzeni, kłączy, nasion, owoców, kory i kwiatów z różnych zakątków świata. Olejki znane i używane są od najdawniejszych czasów do pielegnacji urody i zdrowia wywierając przy tym korzystny wpływ na skórę, samopoczucie fizyczne, umysłowe i emocjonalne.
Aktywne składniki olejków eterycznych stymulują naturalne funkcje skóry, a ich magiczne działanie obejmuje w równym stopniu fizyczną stronę funkcjonowania organizmu człowieka jak i jego wnętrze emocjonalne i duchowe. 
Terapia z udziałem olejków jest procesem długofalowym, nie działa natychmiastowo tak jak syntetyczne chemikalia, które łykamy bez zastanowienia gdy coś nas boli. Dlatego jednorazowe i przypadkowe użycie olejków, nalewek i różnego rodzaju produktów ziołowych nie przyniesie nam natychmiastowych widocznych efektów.
Nie żałuj poświecić czasu na kurację olejkami, ziołami, bo powrót do naturalnych źródeł leczniczych, zdrowego stylu życia na przestrzeni czasu pozwoli zachować Ci zdrowie i dobre samopoczucie.

Skład według INCI

Olejek eteryczny goździkowy z kwiatów i liści, zawiera: benzyl benzoate, citronellol, eugenol, farnesol, limonene.

Właściwości

  • przeciwbólowe,
  • przeciwskurczowe,
  • odstrasza komary, meszki. 

Stosowanie

Masaż: 3-5 kropli olejku eterycznego dodać do 10 kropli olejku nośnikowego, a następnie kolistymi ruchami dłoni masować ciało.
Kąpiel: 5-7 kropli olejku wlać do wanny wypełnionej 1/3 wody o temperaturze około 35°C. Należy starannie rozprowadzić olejek po powierzchni wody. Czas kąpieli 10-15 minut.
Inhalacja: 5-7 kropli olejku dodać do naczynia z gorącą wodą i wdychać powstające opary przez 5-10 minut.
Rozpylanie/Aromatyzacja: wystarczy dodać kilka kropli olejku do nawilżacza powietrza lub kominka aromatycznego.

Uwagi

  • Nie stosować olejków eterycznych doustnie
  • Nie dopuszczaj do kontaktu z oczami
  • Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży
  • Nie stosuj nierozcieńczonych olejków bezpośrednio na skórę

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 920 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h