Produkt w kategoriach

MAM Silk Teat Sayings, silikonowy smoczek uspokajający, 6 m+, 1 szt

MAM Silk Teat Sayings, silikonowy smoczek uspokajający, 6 m+, 1 szt

11.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Niemowlęta mogą zdrowo rosnąć i prawidłowo relaksować się - smoczki MAM są bowiem efektem współpracy projektantów oraz stomatologów i ortodontów. 

  • Innowacja - dzięki dużym otworom i wyjątkowej warstwie wewnętrzej  smoczka opracowej pzrez MAM jego tarczka jest idealnie dopasowana i przyjazdna dla skóry dziecka
  • Jedwabisty silikon - opatentowany przez MAM jedwabisty silikon jak żaden inny jest wyjątkowo delikatny i miekki. Jego budowa zapobiega przesuwaniu, dzięki czemu smoczek pozostaje tam, gdzie jego miejsce - w buzi dziecka. 
  • Funkcjonalny design - smoczek ma ortodontyczny kształt, idealnie dopasowany do faz rozwoju żuchwy.
  • Prosty w stosowaniu - kółko tarczki nigdy nie przeszkadza i zawsze umożliwia pewny chwyut

Uwagi i środki ostrożności

Uwaga! Kolor produktu może odbiegać od zaprezentowanego na zdjęciu.
Dobór koloru metodą losową.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 834 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus