Inhalator tłokowy Air Spinny, inhalator, 1 szt.
137.49 zł

Inhalator tłokowy Air Spinny, inhalator, 1 szt.

Inhalator tłokowy Air Spinny, inhalator, 1 szt.
Ostatnia cena produktu
137.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Szybki i efektywny inhalator tłokowy / nebulizator. Wyposażony w zestaw akcesoriów dla dziecka i osoby dorosłej – praktyczne rozwiązanie dla całej rodziny. Wygodny w użytkowaniu i przechowywaniu dzięki małym rozmiarom.

Parametry:

MMAD:

3 μm

Pojemność komory nebulizacyjnej:

5 ml

Przepływ maksymalny:

17 l/min.

Przepływ roboczy:

8 l/min.

Ciśnienie maksymalne:

2,4 bar

Ciśnienie robocze:

0,7 bar

Szybkość nebulizacji:

0,29 ml/min.

* % cząsteczek < 5μm:

>74%

Warunki używania:

20 min. ON, 40 min. OFF

Waga:

1,26 kg

Gwarancja:

2 lata

Działanie

Gwarancja szybkiej i efektywnej terapii: zastosowana w Air Spinny komora nebulizacyjna Sidestream® umożliwia głębszą penetrację dróg oddechowych, zapewniając o 30% większą liczbę docierających do nich nebulizowanych cząsteczek w porównaniu z tradycyjną komorą.

Dodatkowo zapewnia bardzo szybką nebulizację – taka sama dawka lekarstwa jest nebulizowana w czasie o połowę krótszym, niż w komorze tradycyjnej.

Wysoka wydajność: ponad 74% wytwarzanego przez Air Spinny aerozolu składa się z cząsteczek o wielkości odpowiedniej dla dolnych dróg oddechowych!

Szybki: 0,29ml/min.!

Potwierdzona wysoka jakość terapeutyczna: parametry techniczne inhalatorów Air Spinny zostały potwierdzone testami na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu w Padwie - prestiżowej włoskiej uczelni!

Idealny dla całej rodziny: w zestawie dwie maski – dla dorosłych i dla dzieci oraz ustnik i końcówka donosowa.
 

Wskazania

Terapia dróg oddechowych z użyciem roztworu soli fizjologicznej lub leków w postaci przeznaczonej do nebulizacji, zaleconych przez lekarza prowadzącego.

 

Uwagi

Pewny zakup – wyrób medyczny marki PiC Solution znanej na całym świecie z wyrobów medycznych o znakomitych parametrach i pięknym wzornictwie.
Wyprodukowany we Włoszech.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h