Dagomed nr41 mercurius, granulki, 7 g
14.79 zł

Dagomed nr41 mercurius, granulki, 7 g

Dagomed nr41 mercurius, granulki, 7 g
Ostatnia cena produktu
14.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Homeopatyczny produkt leczniczy

Skład

Substancje czynne: Apis mellifica D6, Atropa bella- donna D6, Phytolacca americana D6, Mercurius solubilis Hahnemanni D12, lachesis mutus D12, aa 0,2g w 100g granulek
Substancje pomocnicze: sacharoza

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: zwykle 3 razy na dobę po 5 granulek, 15 minut przed lub po posiłku, podjęzykowo, przetrzymując w ustach (lek powinien wchłaniać się w jamie ustnej). Granulki można też rozpuścić w niewielkiej ilości niegazowanej wody i pić małymi porcjami.

W nasilonych objawach: 1 dawkę (5 granulek) co 1/2 godziny, nie więcej niż 12 razy na dobę. W miarę poprawy wydłużać odstęp między dawkami dochodząc do 3 dawek na dobę.

Wskazania

Stosowany wspomagająco w celu łagodzenia objawów stanów zapalnych gardła i migdałków.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Dzieci poniżej 12 roku życia, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Działania niepożądane

Nie stwierdzono

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 882 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus