Odciągacz pokarmu, (Tabi-Kojak), 1 szt
7.49 zł

Odciągacz pokarmu, (Tabi-Kojak), 1 szt

Odciągacz pokarmu, (Tabi-Kojak), 1 szt
Ostatnia cena produktu
7.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Ręczny odciągacz pokarmu kobiecego służy do opróżniania piersi kobiety karmiącej z niewykorzystanego przez dziecko pokarmu, co sprzyja prawidłowej laktacji. Odciągacz jest przedmiotem wyłącznie indywidualnego użytku. 

Charakterystyka produktu

Ręczny odciągacz pokarmu kobiecego służy do opróżniania piersi kobiety karmiącej z niewykorzystanego przez dziecko pokarmu, co sprzyja prawidłowej laktacji.

Stosowanie produktu

Po naciśnięciu balonika, część szklaną, lejkowato rozszerzoną (z kulistym zagłębieniem - zbiorniczkiem skierowanym ku dołowi] przyłożyć do piersi na otoczkę brodawki sutKOwej i uruchomić silę ssąca odciągacza, stopniowo rozprężając balonik. Odciągany pokarm będzie się zbierał w kulistym zbiorniczku. Uwaga!

Uwagi i środki ostrożności

Odciągacz jest przedmiotem wyłącznie indywidualnego użytku. Przed pierwszym użyciem odciągacz należy rozmontować, tzn. rozłączyć balonik ze szklanym pojemnikiem i wygotować obie części w wodzie przez 10 minut. Po każdym użyciu, rozmontowany odciągacz starannie umyć w ciepłej wodzie, a następnie wygotować przez 5 minut. Po wygotowaniu i wysuszeniu, części odciągacza należy złożyć, unikając dotykania jego wnętrza i przechowywać na sucho w uprzednio wygotowanym, zamkniętym pojemniku.


Pokarmu, który bezpośrednio zetknął się z balonikiem PCV nie można podawać dziecku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Typ produktu