Aksoderm Forte, (1000j.m./1g), maść z witaminą A, 10 g
18.58 zł

Aksoderm Forte, (1000j.m./1g), maść z witaminą A, 10 g

Aksoderm Forte, (1000j.m./1g), maść z witaminą A, 10 g
Ostatnia cena produktu
18.58 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Aksoderm Forte - Retinoli palmitas - zastosowanie i działanie

Skład:

palmitynian retinolu

Postać:

maść

Kategoria:

Dermatologia

Specjalności:

Dermatologia i wenerologia

Działanie :

łagodzi stany zapalne skóry zmniejsza rogowacenie

Wskazania:

Ubytki naskórka i niewielkie uszkodzenia skóry. Ochrona skóry przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych (zimnem, wiatrem), w tym po przebytych niewielkich odmrożeniach i oparzeniach I stopnia.

Dawkowanie:

Miejscowo. Częstotliwość stosowania leku określa lekarz. Uwaga! Nie stosować na otwarte rany oraz błony śluzowe. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Reakcje nadwrażliwości. W skojarzeniu z kosmetykami o działaniu wysuszającym i ściągającym może wywołać podrażnienie skóry. Lek nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługi maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na witaminę A lub na którykolwiek ze składników preparatu. Gdy stosujesz preparaty o działaniu wysuszającym i ściągającym. Nie stosować w skojarzeniu z kosmetykami o działaniu wysuszającym i ściągającym. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Przed zastosowaniem preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem.