Satibo, 315 mg, kapsułki, 2 szt
Satibo, 315 mg, kapsułki, 2 szt
37.49 zł

Satibo, 315 mg, kapsułki, 2 szt

Satibo, 315 mg, kapsułki, 2 szt
Ostatnia cena produktu
37.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Satibo to naturalny preparat przeznaczony dla osób dorosłych w stanach ogólnego osłabienia i zmęczenia. Uzupełnia dietę o składniki wspomagające sprawność fizyczną i seksualną.

Składniki

Wyciąg z korzenia Pochrzynu (Yam Discorea opposita L.) 150 mg, wyciąg z owoców kolcowoja zwyczajnego (Lycium barbrum L.) 150 mg, wyciąg z Łzawicy ogrodowej(Coix lacryma jobi) 90 mg, wyciąg z korzenia Lukrecji (Glicyrrhiza glabra) 90 mg, wyciag z bulwy Lilii wodnej (Lilium bulbifarum L.) 120 ng, żelatyna wieprzowa, barwniki: E133 i E140.

Zalecane dzienne spożycie

Jedną lub dwie kapsułki jeden raz dziennie.Nie należy przekraczać 8 kapsułek tygodniowo.

Producent

HENAN SONGHE MEDICINES

Cechy produktu
PRODUCENT

Satibo - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z korzenia pochrzynu wyciąg z korzenia lukrecji wyciąg z owoców kolcowoja zwyczajnego wyciąg z łzawicy ogrodowej wyciąg z nasion euryale ferox wyciąg z bulwy lilii wodnej

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Seksuologia

Działanie:

uzupełnia dietę w składniki podnoszące jakość życia seksualnego

Wskazania:

Suplement diety. Wspomaganie sprawności seksualnej. Stany ogólnego osłabienia i zmęczenia. Preparat przeznaczony dla kobiet i mężczyzn.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 kapsułki 1 razy dziennie (najlepiej około 1 godzinę przed planowanym stosunkiem). Nie przekraczać 8 kapsułek tygodniowo.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.