Jordan Click, szczoteczka medium, 1 szt
10.49 zł

Jordan Click, szczoteczka medium, 1 szt

Jordan Click, szczoteczka medium, 1 szt
Ostatnia cena produktu
10.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Jordan Click to szczoteczka, która uczy jak czyścić zęby z właściwym naciskiem. Dobór właściwej siły szczotkowania, która zagwarantuje dokładne i bezpieczne oczyszczanie zębów, nie jest rzeczą łatwą.

Według badań, 75% konsumentów zbyt mocno dociska szczoteczkę do zębów i dziąseł. Taki nawyk powoduje nadmierne ścieranie szkliwa oraz uszkadza dziąsła.

Przy zbyt silnym nacisku uchwyt szczoteczki Jordan Click wygina się z wyczuwalnym kliknięciem, przypominając o potrzebie zmniejszenia nacisku na szczoteczkę. Dzięki temu użytkownik wie, z jaką siłą powinien czyścić zęby bez ryzyka uszkodzenia dziąseł.

Uwagi i środki ostrożności

Kolor dobierany losowo.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus