Telfast 180, tabletki powlekane, 180 mg, 20 szt

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
24.99 zł
  • Producent:SANOFI AVENTIS
  • Typ preparatu:Na receptę
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie
  • Encyklopedia: Telfast


Szczegółowy opis produktu


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 839 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Telfast - Fexofenadini hydrochloridum - zastosowanie i działanie

Skład:

feksofenadyna

Postać:

tabletki powlekane

Kategoria:

Układ oddechowy

Specjalności:

Alergologia , Medycyna rodzinna

Działanie :

przeciwalergiczne

Wskazania:

Tabletki Telfast 120 - leczenie objawowe sezonowego alergicznego nieżytu nosa. Tabletki Telfast 180 - leczenie objawowe przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.

Dawkowanie:

Doustnie. Tabletkę należy połknąć w całości popijając dostateczną ilością wody. Lek podaje się przed posiłkiem. Dawkę i częstotliwość stosowania ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Najczęściej obserwowano ból i zawroty głowy, senność, nudności. Rzadko występuje zmęczenie, bezsenność, nerwowość, zaburzenia snu, koszmary senne, wysypka skórna, pokrzywka, świąd, obrzęk naczynioruchowy, duszność.

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz leki zawierające erytromycynę, ketokonazol, leki zobojętniające (związki glinu lub magnezu). Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

1. witam mam recepte na lek telfast 180mg. czy na stronie internetowej moge zamowic zamiennik tego leku poniewaz posiada on 3 zamienniki ktore sa tansze. czy nie bedzie problemu pozniej w aptece z odbiorem leku jesli wybiore tanszy zamiennik bo na recepcie widnieje telfast pozdrawiam

Płeć pacjenta: kobieta
Wiek pacjenta: 29

Szanowna Pani, Na podstawie tej recepty można zakupić tańszy, dokładny zamiennik (pod warunkiem, że lekarz nie wykluczył możliwości zamiany oznaczając receptę "NZ", czyli "nie zamieniać). O zamianie ostatecznie zadecyduje farmaceuta w aptece. Z poważaniem - farmaceuta www.doz.plWasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus