Produkt w kategoriach

Molicare, pieluchomajtki, Premium Soft Super, small, 30 szt

Molicare, pieluchomajtki, Premium Soft Super, small, 30 szt

45.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

MoliCare Premium Soft super to pieluchomajtki o bardzo wysokiej chłonności dla osób nietrzymających moczu lub stolca z ultrachłonnym wkładem z warstwą Dry Plus, miękką włókniną przepuszczającą powietrze i parę wodną. Zewnętrzna część wkładu chłonnego wykonana jest z miękkiego jak tkanina laminatu.

Rozmiar: small
Obwód bioder, brzucha: 60-90 cm

Działanie

  • Miękki jak tkanina laminat jest materiałem który przypomina normalną bieliznę, dzięki niemu pieluchomajtki są miekkie, przyjazne dla skóry, nie szeleszczące.
  • Pieluchomajtki posiadają unikalną zdolność cyrkulacji powietrza dzięki miękkiej włókninie znajdującej się w partii bioder.
  • Wkład chłonny z warstwą Dry Plus zapewnia optymalne zabezpieczenie kierując wilgoć do wnętrza wkładu chłonnego.
  • Superabsorbent zawierający cząsteczki CyDex neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
  • Zakładki wewnętrzne (płotki) otaczają wkład chłonny zabezpieczając przed wyciekaniem na boki.
  • Płotki te w tylnej części pieluchomajtki tworzą kieszenie, które doskonale się sprawdzają u pacjentów nietrzymających kału.
  • Anatomiczny wkład chłonny oraz brzegi z włóknami z lycry zapewniają doskonałe dopasowanie i przyleganie do powierzchni ud.
  • Zapięcia na rzepy doskonale przyczepiają się do włókniny lub laminatu.
  • Połączenie zapięć na rzepy z samoprzylepnymi gwarantuje łatwość obsługi i pewność zapięcia.
  • Przylepiec może być wielokrotnie zaklejany w różnych miejscach.

Wskazania

MoliCare Premium Soft super są zalecane przy najwyższym stopniu nietrzymania moczu i stolca, u pacjentów nadpobudliwych lub wymagających stałej opieki.
Ze względu na wysoką chłonność MoliCare Premium Soft Super polecane są szczególnie, jako pewne i skuteczne zabezpieczenie nocne.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 836 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus