Produkt w kategoriach

GINEintima, test pH, 1 szt.

GINEintima, test pH, 1 szt.

6.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Test jednorazowego użytku do samodzielnej diagnostyki in-vitro.

Łatwy w użyciu
GINEintima Test pH mierzy poziom pH pochwy - dzięki specjalnemu aplikatorowi pomiar jest łatwy i bezbolesny.

Wiarygodny i szybki
Test jest łatwy do przeprowadzenia i szybko daje wynik obrazujący poziom pH.

Skład

Zawartość opakowania: instrukcja użycia, foliowa saszetka zawierająca aplikator z polem testowym oraz pochłaniacz wilgoci.

Wskazania

GINEintima Test pH może być stosowany przez każdą kobietę w celu wykrywania wzrostu ryzyka infekcji pochwy. Regularne przeprowadzanie testu jest szczególnie rekomendowane podczas ciąży. Wzrost poziomu pH świadczy o infekcji pochwy pochodzenia niegrzybiczego, która może powodować różne zaburzenia i stwarza ryzyko przedwczesnego porodu.

Uwagi

Przechowywać w temperaturze 4-30°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Przed użyciem zapoznać się z instrukcją.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus