Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Active, taśma woskowa miętowa, udoskonalona z fluorem, 50 m

Active, taśma woskowa miętowa, udoskonalona z fluorem, 50 m

Opis

Taśma dentystyczna o płaskim, szerokim przekroju. Dzięki swojej szerokości taśma większą powierzchnią przylega do ścianki zęba przez co skuteczniej usuwa płytkę nazębną. Ujednolicona, wzmocniona struktura nici.

Długość 50 m.

Skład według INCI

Nylon 66, PEG 30, Cera Microcrystallina, Aroma Cera Alba, Sodium Fluoride, PTFE, Sodium Sacharin, Contains 0,01%-0,06% Sodium Fluoride.

Właściwości

Płaska w przekroju taśma dentystyczna dodatkowo powleczona teflonem ułatwiającym prześlizgiwanie się w przestrzenie międzyzębowe. Taśma usuwa płytkę bakteryjną z powierzchni zębów - tam, gdzie nie sięga szczoteczka. Zawartość fluoru dodatkowo chroni zęby przed próchnicą.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony jest do higieny jamy ustnej.

Stosowanie

Stosować po każdym szczotkowaniu zębów.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus