Bella, pieluszki, Happy Junior, 10 szt
12.99 zł

Bella, pieluszki, Happy Junior, 10 szt

Bella, pieluszki, Happy Junior, 10 szt
Ostatnia cena produktu
12.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł

Opis

Pieluszka dla odkrywców świata, którym nic nie umknie, nie pozostanie niedotknięte i niedogonione. 

 

Przeznaczenie produktu

Komfortowo ubiorą ją dzieci o wadze od 12 do 25 kg.

Charakterystyka produktu

Wielkość pieluszki połączona z dużym poziomem chłonności i oddychalnością powoduje, że zabawom nie ma końca, a powrót ze spaceru, czy pobudka poranna nie kojarzą się z przemoczonymi ciuszkami.
Aby zadbać o właściwe dopasowanie pieluszki do ciała dziecka w tym rozmiarze również zastosowano elastyczne rzepy, ściągacze taliowe i kolorowe elastyczne falbanki. Komfort dziecka zapewnia również anatomiczny kształt pieluszki.
Naszą pieluszkę wyposażyliśmy w specjalną zieloną włókninę rozprowadzającą wilgoć - MAGIC GREEN. Powoduje ona przyspieszenie rozprowadzania cieczy we wkładzie chłonącym, zapewniając maluchom poczucie suchości.
Prawidłowe zapięcie pieluszki umożliwia symetryczny układ logo i kolorowych obrazków na pasku frontowym.

Komfortowo ubiorą ją dzieci o wadze od 12 do 25 kg.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 859 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Typ produktu

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus