Produkt w kategoriach

Vliwaktiv Ag, opatrunek jałowy, 20x20 cm, 10 szt.

Vliwaktiv Ag, opatrunek jałowy, 20x20 cm, 10 szt.

764.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Opatrunek chłonny z węgla aktywnego ze srebrem - powlekany srebrem, antybakteryjny opatrunek - nie przyklejający się do rany.
Rozmiar: 20 x 20 cm.

Działanie

Opatrunek chłonny z węgla aktywnego ze srebrem Vliwaktiv Ag to antybakteryjny, bardzo chłonny, nie przyklejający się do rany opatrunek, który zawiera impregnowaną srebrem tkaninę z węgla aktywnego.
Opatrunek wiąże wysięk z rany wraz z mikroorganizmami, jak również pochłania nieprzyjemne zapachy z rany. Wspomaga zatem leczenie rany poprzez jej efektywne fizyczne oczyszczenie.
Drobnoustroje zawarte w wysięku usuwane są z rany poprzez Vliwaktiv Ag i niszczone poprzez bezpośredni kontakt ze srebrem oraz węglem aktywnym zawartymi wewnątrz opatrunku. Tym samym redukowana jest liczba drobnoustrojów w ranie, co zapobiega rozwojowi infekcji.
Zmniejszenie nieprzyjemnego zapachu poprzez zastosowanie węgla aktywnego polepsza jakość życia pacjentów i ułatwia działanie lecznicze personelowi medycznemu.

Wskazania

Opatrunek chłonny z węgla aktywnego ze srebrem przeznaczony jest do leczenia ran:

  • krytycznie skolonizowanych
  • zainfekowanych oraz/lub nieprzyjemnie pachnących
  • o podwyższonym ryzyku infekcji (np. poprzez osłabienie odporności własnej organizmu, przetoki kałowe, rany nowotworowe, rany pooparzeniowe, itp.)

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Znana nadwrażliwość na produkt lub jego składowe.

Uwagi

Kompresu chłonnego z węgla aktywnego ze srebrem nie wolno ciąż ani rozdzierać.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus