Vliwaktiv Ag, opatrunek jałowy, 20x20 cm, 10 szt.
764.99 zł

Vliwaktiv Ag, opatrunek jałowy, 20x20 cm, 10 szt.

Vliwaktiv Ag, opatrunek jałowy, 20x20 cm, 10 szt.
Ostatnia cena produktu
764.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Opatrunek chłonny z węgla aktywnego ze srebrem - powlekany srebrem, antybakteryjny opatrunek - nie przyklejający się do rany.
Rozmiar: 20 x 20 cm.

Działanie

Opatrunek chłonny z węgla aktywnego ze srebrem Vliwaktiv Ag to antybakteryjny, bardzo chłonny, nie przyklejający się do rany opatrunek, który zawiera impregnowaną srebrem tkaninę z węgla aktywnego.
Opatrunek wiąże wysięk z rany wraz z mikroorganizmami, jak również pochłania nieprzyjemne zapachy z rany. Wspomaga zatem leczenie rany poprzez jej efektywne fizyczne oczyszczenie.
Drobnoustroje zawarte w wysięku usuwane są z rany poprzez Vliwaktiv Ag i niszczone poprzez bezpośredni kontakt ze srebrem oraz węglem aktywnym zawartymi wewnątrz opatrunku. Tym samym redukowana jest liczba drobnoustrojów w ranie, co zapobiega rozwojowi infekcji.
Zmniejszenie nieprzyjemnego zapachu poprzez zastosowanie węgla aktywnego polepsza jakość życia pacjentów i ułatwia działanie lecznicze personelowi medycznemu.

Wskazania

Opatrunek chłonny z węgla aktywnego ze srebrem przeznaczony jest do leczenia ran:

  • krytycznie skolonizowanych
  • zainfekowanych oraz/lub nieprzyjemnie pachnących
  • o podwyższonym ryzyku infekcji (np. poprzez osłabienie odporności własnej organizmu, przetoki kałowe, rany nowotworowe, rany pooparzeniowe, itp.)

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Znana nadwrażliwość na produkt lub jego składowe.

Uwagi

Kompresu chłonnego z węgla aktywnego ze srebrem nie wolno ciąż ani rozdzierać.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 940 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Problem
Sposób aplikacji