Air Plus, plastry na nos ułatwiające oddychanie, średnie / duże, 10 szt.
18.49 zł

Air Plus, plastry na nos ułatwiające oddychanie, średnie / duże, 10 szt.

Air Plus, plastry na nos ułatwiające oddychanie, średnie / duże, 10 szt.
Ostatnia cena produktu
18.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Plastry ułatwiające oddychanie.

 

Działanie

Plastry na nos Air Plus rozszerzają kanały nosowe, co powoduje większy przepływ powietrza przez nos aż do 61%. Wdychając więcej tlenu zwiększasz swoja energię, łatwiej oddychasz, nie boli Cię głowa, nie chrapiesz, poprawiasz sprawność organizmu, wysypiasz się.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Aby dobrze przykleić Air Plus powierzchnia nosa musi być odtłuszczona i sucha. Zaleca sie wcześniejsze umycie wodą z mydłem i dokładne wysuszenie- można również użyć gazików LEKO. Właściwe umiejscowienie plastra daje najlepsze rezultaty. Na rysunku pokazano odpowiednie mijsce na naklejenie plastra Air Plus. Usuń papierki zabezpieczające i naklej plaster wydłużonymi końcami do dołu. Dokładnie ułóż samoprzylepne końce i starannie przyklej do nozdrzy. Po naklejeniu przytrzymaj jeszcze kilka sekund. Usuwanie plastra jest tak proste jak zdejmowanie zwykłego plasterka opatrunkowego.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem