Produkt w kategoriach

Lakta, laktator ręczny, 1 szt.

Lakta, laktator ręczny, 1 szt.

20.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Lakta, laktator ręczny.

Skład

W zestawie z laktatorem butelka z akcesoriami do karmienia. W komplecie smoczek silikonowy rozmiar M (do mleka), nakrętka z dyskiem uszczelniającym oraz przykrywka.

Instrukcja użytkowania w środku opakowania.

Działanie

LAKTA jest komfortowy w codziennej obsłudze. Dzięki prostej konstrukcji łatwo się rozkręca i czyści co ułatwia zachowanie prawidłowej higieny. Charakteryzuje się delikatnym działaniem, łagodnie ściąga pokarm zapobiegając bolesnym zastojom. Wszystkie materiały użyte do produkcji laktatora są specjalnymi tworzywami przeznaczonymi do kontaktu z żywnością i nie zawierają Bisfenolu A.

Laktator pozwala dowolnie regulować ilość pobieranego pokarmu przy użyciu minimalnej siły.

Bezpieczny dla mamy i dziecka, wykonany z surowców nie zawierających BPA.

Komfortowy w codziennym użytkowaniu.

Naturalny odwzorowuje naturalny rytm ssania dziecka.

Uwagi

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus