Lehning Passiflora GHL, krople na bezsenność, 30 ml

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka DHL
Paczkomat InPost
22.99 zł
  • Producent:LEHNING
  • Typ preparatu:Produkt leczniczy
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie
  • Encyklopedia: Passiflora GHL


Szczegółowy opis produktu

Opis

Korzystnie wpływa na O.U.N., szczególnie w przypadkach zaburzeń snu i stanów lękowo-depresyjnych. Lek często stosowany u osób mających problemy z zaśnięciem, a także z niespokojnym i przerywanym snem. Nie powoduje uzależnienia, ani skutków ubocznych. Ułatwia zasypianie, pogłębia sen, usuwa stany lękowo-depresyjne.

Skład

30 ml kropli zawiera Passiflora incarnata D1 6 ml, Avena sativa D1 6 ml, Belladonna D3 6 ml, Secale cornutum D4 6 ml, Valeriana officinalis D1 6 ml. Lek zawiera 40-44% v/v etanolu.

Dawkowanie

Jeżeli lekarz nie zalecił inaczej należy stosować następujący schemat stosowania leku: 3 razy dziennie po 20 kropli, ostatania dawka na godzinę przed snem.

Wskazania

Preparat jest lekiem homeopatycznym w postaci kropli doustnych stosowanym w leczeniu uzupełniającym u osób z zaburzeniami snu, w tym także mających problemy z zasypianiem, bezsennością, niespokojnym oraz przerywanym snem.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Działania niepożądane

Nie stwierdzono.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży, karmienia piersią oraz podawania dzieciom.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 842 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Passiflora GHL - zastosowanie i działanie

Skład:

Passiflora incarnata D1 , Avena sativa D1 , Belladonna D3 , Secale cornutum D4 , Valeriana officinalis D1

Postać:

krople

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

wspomagająco przy zaburzeniach snu

Wskazania:

Bezsenność. Stany lękowo-depresyjne. Nerwice z bezsennością. Polecany przy zaburzeniach snu, bezsenności, koszmarach sennych, stanach lękowo-depresyjnych, nerwicach z bezsennością, uczuciu niepokoju i lęku, lękach nocnych.

Dawkowanie:

Doustnie. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej dorośli 3 - 4 razy dziennie 20 kropli na wodę, ostatnia dawka na 1 godzinę przed snem. Dzieci poniżej 10 roku życia: podawać tyle kropli na wodę, ile dziecko ma lat.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się w aptece czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus