Lehning Passiflora G.H.L, krople, 30 ml
22.99 zł

Lehning Passiflora G.H.L, krople, 30 ml

Lehning Passiflora G.H.L, krople, 30 ml
Ostatnia cena produktu
22.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Passiflora G.H.L. jest lekiem homeopatycznym w postaci kropli doustnych.

Skład

Składniki 30 ml
Passiflora incarnata D1 6 ml
Avena sativa D1 6 ml
Belladonna D3 6 ml
Secale cornutum D4 6 ml
Valeriana officinalis D1 6 ml

Lek zawiera 40 - 44% v/v etanolu.

Dawkowanie

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat stosowania leku:

Dorośli: 3 razy dziennie po 20 kropli, ostatnia dawka na godzinę przed snem.

Odpowiednią ilość kropli rozpuścić w niewielkiej ilości przegotowanej, chłodnej wody. Lek należy stosować między posiłkami, z zachowaniem odstępów 1/2 godziny przed lub 1 godziny po posiłku. Ostatnia dawka na 1 godz. przed snem. Najlepiej stosować lek regularnie, o tych samych porach każdego dnia.

 

Wskazania

Passiflora G.H.L. jest lekiem homeopatycznym w postaci kropli doustnych stosowanym w leczeniu uzupełniającym u osób z zaburzeniami snu, w tym także mających problemy z zasypianiem, bezsennością, niespokojnym i przerywanym snem.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku, jeśli u pacjenta stwierdzono nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku.

 

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Lek zawiera 42,4% v/v etanolu, tzn. do 174 mg na dawkę, co jest równoważne 4,39 ml piwa lub 1,83 ml wina na dawkę - szkodliwe dla osób z chorobą alkoholową. Należy wziąć to pod uwagę podczas stosowania u kobiet ciężarnych lub karmiących piersią, dzieci i u osób z grup wysokiego ryzyka, takich jak pacjenci z chorobą wątroby lub z padaczką.

 

Ciąża i karmienie piersią

Ciąża:
Z powodu braku danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania leku w ciąży, nie zaleca się stosowania u kobiet ciężarnych.

Karmienie piersią:
Z powodu braku danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania leku w okresie karmienia piersią, nie zaleca się stosowania u kobiet karmiących piersią.

 

Stosowanie leku u dzieci i młodzieży

Ze względu na wskazania dla produktu i brak danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania, nie zaleca się podawania dzieciom.

 

Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn

Ze względu na zawartość etanolu, preparat zwłaszcza przyjęty w dawce większej niż zalecana, może ograniczać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 904 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Problem
Układy narządowe
Sposób aplikacji

Passiflora GHL - zastosowanie i działanie

Skład:

Passiflora incarnata D1 Avena sativa D1 Belladonna D3 Secale cornutum D4 Valeriana officinalis D1

Postać:

krople

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

wspomagająco przy zaburzeniach snu

Wskazania:

Bezsenność. Stany lękowo-depresyjne. Nerwice z bezsennością. Polecany przy zaburzeniach snu, bezsenności, koszmarach sennych, stanach lękowo-depresyjnych, nerwicach z bezsennością, uczuciu niepokoju i lęku, lękach nocnych.

Dawkowanie:

Doustnie. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej dorośli 3 - 4 razy dziennie 20 kropli na wodę, ostatnia dawka na 1 godzinę przed snem. Dzieci poniżej 10 roku życia: podawać tyle kropli na wodę, ile dziecko ma lat.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus