Produkt w kategoriach

Lehning Passiflora G.H.L, krople, 30 ml

Lehning Passiflora G.H.L, krople, 30 ml

22.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL

Opis

Passiflora G.H.L. jest lekiem homeopatycznym w postaci kropli doustnych.

Skład

Składniki 30 ml
Passiflora incarnata D1 6 ml
Avena sativa D1 6 ml
Belladonna D3 6 ml
Secale cornutum D4 6 ml
Valeriana officinalis D1 6 ml

Lek zawiera 40 - 44% v/v etanolu.

Dawkowanie

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat stosowania leku:

Dorośli: 3 razy dziennie po 20 kropli, ostatnia dawka na godzinę przed snem.

Odpowiednią ilość kropli rozpuścić w niewielkiej ilości przegotowanej, chłodnej wody. Lek należy stosować między posiłkami, z zachowaniem odstępów 1/2 godziny przed lub 1 godziny po posiłku. Ostatnia dawka na 1 godz. przed snem. Najlepiej stosować lek regularnie, o tych samych porach każdego dnia.

 

Wskazania

Passiflora G.H.L. jest lekiem homeopatycznym w postaci kropli doustnych stosowanym w leczeniu uzupełniającym u osób z zaburzeniami snu, w tym także mających problemy z zasypianiem, bezsennością, niespokojnym i przerywanym snem.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku, jeśli u pacjenta stwierdzono nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku.

 

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Lek zawiera 42,4% v/v etanolu, tzn. do 174 mg na dawkę, co jest równoważne 4,39 ml piwa lub 1,83 ml wina na dawkę - szkodliwe dla osób z chorobą alkoholową. Należy wziąć to pod uwagę podczas stosowania u kobiet ciężarnych lub karmiących piersią, dzieci i u osób z grup wysokiego ryzyka, takich jak pacjenci z chorobą wątroby lub z padaczką.

 

Ciąża i karmienie piersią

Ciąża:
Z powodu braku danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania leku w ciąży, nie zaleca się stosowania u kobiet ciężarnych.

Karmienie piersią:
Z powodu braku danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania leku w okresie karmienia piersią, nie zaleca się stosowania u kobiet karmiących piersią.

 

Stosowanie leku u dzieci i młodzieży

Ze względu na wskazania dla produktu i brak danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania, nie zaleca się podawania dzieciom.

 

Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn

Ze względu na zawartość etanolu, preparat zwłaszcza przyjęty w dawce większej niż zalecana, może ograniczać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 817 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Passiflora GHL - zastosowanie i działanie

Skład:

Passiflora incarnata D1 Avena sativa D1 Belladonna D3 Secale cornutum D4 Valeriana officinalis D1

Postać:

krople

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

wspomagająco przy zaburzeniach snu

Wskazania:

Bezsenność. Stany lękowo-depresyjne. Nerwice z bezsennością. Polecany przy zaburzeniach snu, bezsenności, koszmarach sennych, stanach lękowo-depresyjnych, nerwicach z bezsennością, uczuciu niepokoju i lęku, lękach nocnych.

Dawkowanie:

Doustnie. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej dorośli 3 - 4 razy dziennie 20 kropli na wodę, ostatnia dawka na 1 godzinę przed snem. Dzieci poniżej 10 roku życia: podawać tyle kropli na wodę, ile dziecko ma lat.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
} }