Produkt w kategoriach

Dyduś, kauczukowy smoczek ortodontyczny na butelkę, 6 m+, 2 szt.

Dyduś, kauczukowy smoczek ortodontyczny na butelkę, 6 m+, 2 szt.

2.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Kauczukowy ortodontyczny smoczek na butelkę SB1.

Kod producenta: SB1

Stosowanie produktu

Przed pierwszym użyciem należy dokładnie umyć smoczek w gorącej wodzie, wygotować przez 3-4 minuty, po czym schłodzić i osuszyć. Przed każdym następnym użyciem należy dokładnie umyć i wysterylizować.

Uwagi i środki ostrożności

Nie wystawiać smoczka na światło słoneczne. Nie sterylizować dłużej niż zalecano. Sprawdzić smoczek przed użyciem. Uszkodzony, pęknięty lub lepiący się należy wymienić. Nigdy nie przywiązywać do smoczka tasiemek lub sznurków, które mogą spowodować uduszenie. Nie zanurzać smoczka w słodkich substancjach lub lekach, które mogą spowodować próchnicę zębów. Zaleca się wymianę smoczka co 1 miesiąc.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 834 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus