Grip Stop, spray do nosa, 20 ml
20.49 zł

Grip Stop, spray do nosa, 20 ml

Grip Stop, spray do nosa, 20 ml
Ostatnia cena produktu
20.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Spray ochronny do nosa udrażniający przewody nosowe.

Skład

Laktoferyna, karboksymetylo beta glukan, D-pantenol, sól potasowa kwasu glicyryzynowego, chlorobutanol, N-(hydroksymetylo) glicynian sodu, sól sodowa EDTA, polisorbat 20, aromaty naturalne, roztwór buforowy pH 7,0.

Wskazania

Preparat w aerozolu przeznaczony do stosowania w stanach niedrożności przewodów nosowych oraz w utrudnionym oddychaniu przez nos.


 

Sposób użycia wyrobu medycznego

Usunąć nasadkę ochronną, umieścić kciuk na podstawie pojemnika, a palce wskazujący i środkowy na skrzydełkach dozownika i przycisnąć do dołu. Następnie zwolnic nacisk. Czynność należy powtarzać aż do uzyskania pierwszego rozpylenia. Głowę pochylić lekko do przodu, wykonać powolny wdech, a następnie zaaplikować preparat do odpowiedniego otworu nosowego. Wykonać wdech, jednocześnie zatykając palcem drugiej ręki otwór nosowy, do którego nie jest podawany preparat. Stosować 2 dawki (2 rozpylenia) 2 razy dziennie.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

Nie stwierdzono.

Uwagi

Unikać kontaktu z oczami. Nie wstrzykiwać. Nie połykać.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Grip Stop - zastosowanie i działanie

Skład:

laktoferyna karboksymetylo-betaglukan D-pantenol sól potasowa kwasu glicyryzynowego

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

udrażnia przewody nosowe

Wskazania:

Preparat przeznaczony do stosowania w stanach niedrożności przewodów nosowych oraz w utrudnionym oddychaniu przez nos.

Dawkowanie:

Donosowo. 2 dawki (2 rozpylenia) 2 razy dziennie. Głowę pochylić lekko do przodu, wykonać powolny wydech, a następnie zaaplikować preparat do odpowiedniego otworu nosowego. Wykonać wdech, jednocześnie zatykając palcem drugiej ręki otwór nosowy, do którego nie jest podawany preparat.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na któryklowiek ze składników preparatu.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Preparat może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.