MAM Silk Teat Original, silikonowy smoczek uspokajający, 16 m+, 1 szt.
13.99 zł

MAM Silk Teat Original, silikonowy smoczek uspokajający, 16 m+, 1 szt.

MAM Silk Teat Original,  silikonowy smoczek uspokajający, 16 m+, 1 szt.
13.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

MAM Silk Teat Original, silikonowy smoczek uspokajający.

Wiek dziecka: 16 m+

 

Charakterystyka produktu

Kolekcja smoczków MAM Original 16+ to wyjątkowa nowość na polskim rynku przeznaczona dla dzieci powyżej 16 miesiąca życia. Dzieci, które nie mogą rozstać się z nawykiem ssania mogą bez obaw stosować model MAM Original – smoczek posiada powiększoną i wzmocnioną silnikową główkę, która zapobiega przegryzieniu. To pierwszy taki smoczek dla dzieci nawet do 3 roku życia. Smoczek ma ortodontyczny kształt, idealnie dopasowany do faz rozwoju żuchwy. Dzięki dużym otworom i wyjątkowej warstwie wewnętrznej smoczka, opracowanej przez MAM, jego tarczka jest idealnie dopasowana do buzi dziecka i przyjazna wrażliwej skórze. Smoczki Original to bardzo szeroki wybór wzorów – motywy małych bohaterów i ich barwna kolorystyka z pewnością przykują uwagę każdego malucha.

Tym, co wyróżnia smoczek MAM Original od innych smoczków dostępnych na polskim rynku jest z pewnością jedwabisty silikon, który jest innowacją opatentowaną przez markę MAM. To wyjątkowo miękki, delikatny silikon, który dzięki specjalnej, zmatowionej powierzchni nie przesuwa się nigdy i zawsze pozostaje na swoim miejscu, czyli w buzi dziecka.

Uwagi i środki ostrożności

Uwaga! Kolor produktu może odbiegać od zaprezentowanego na zdjęciu.
Dobór koloru metodą losową.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Płeć
Sposób aplikacji
PRODUCENT