Tabletki przeciw niestrawności, 90 szt
21.49 zł
 • B DODAJ DO ULUBIONYCH
 • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Tabletki przeciw niestrawności, 90 szt

Tabletki przeciw niestrawności, 90 szt
21.49 zł
BEZPŁATNIE
 • B DODAJ DO ULUBIONYCH
 • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

Preparat złożony, tradycyjnie stosowany w dolegliwościach związanych z zaburzeniami procesu trawienia.

Skład

Jedna tabletka zawiera 3,8 mg antranoidów.

Sylbi mariani extractum siccum raffinatum et normatum (24-27 :1) o zawartości 58%ą10% sylimaryny w przeliczeniu na sylibininę (ekstrahent: aceton 95%) - 7 mg, Taraxaci radix -100 mg, Carvi fructus - 50 mg, Menthae folium - 60 mg, Frangulae cortex - 60 mg.

Składniki pomocnicze: skrobia ziemniaczana, krzemionka koloidalna bezwodna.

 

Dawkowanie

Dorośli jednorazowo: 2-3 tabletki do 3 razy dziennie. Osoby w wieku podeszłym i młodzież: 1-2 tabletki do 3 razy dziennie.
Tabletki przyjmować po posiłku, popijając wodą. Preparatu nie należy stosować dłużej niż 14 dni bez porozumienia z lekarzem.

Wskazania

Preparat stosowany przy dolegliwościach związanych z zaburzeniami trawienia: nudności, zgaga, uczucie pełności w żołądku, wzdęcia, skłonność do zaparć; zbyt małe wydzielanie żółci i soku żołądkowego. Pomocniczo w redukcji nadwagi.
 

Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Przeciwwskazania

 • nadwrażliwośc na korę kruszyny lub związki antranoidowe,
 • nadwrażliwość na którykolwiek z pozostałych składników leku,
 • niedrożność jelit lub dróg żółciowych,
 • bóle brzucha o nieustalonej etiologii,
 • ostre schorzenia zapalne jelit,
 • zapalenie wyrostka robaczkowego

Działania niepożądane

Dotychczas nie odnotowano.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 860 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Tabletki przeciw niestrawności - Carum carvi, Frangula alnus, Mentha piperita, Silybum marianum, Taraxacum officinale - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z owoców ostropestu korzeń mniszka lekarskiego owoc kminku liść mięty kora kruszyny

Postać:

tabletki

Kategoria:

Przewód pokarmowy i metabolizm

Specjalności:

Gastroenterologia Medycyna rodzinna

Działanie :

pobudza perystaltykę jelit ułatwia wypróżnienie rozkurcza mięśnie gładkie przewodu pokarmowego żółciotwórcze

Wskazania:

Dolegliwości związane z zaburzeniami procesów trawienia: nudności, zgaga, uczucie pełności w żołądku, wzdęcia, skłonności do zaparć.

Dawkowanie:

Doustnie. 2-3 tabletki 3 razy dziennie popijając 100 ml (1/2 szklanki) wody. Osoby w wieku podeszłym: 1-2 tabletek 3 razy dziennie. Dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletek 3 razy dziennie. Decyzję o podaniu leku dziecku w wieku poniżej 12 lat może podjąć lekarz pediatra. nie stosować podczas krwawienia miesiączkowego.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, kamicę żółciową, bóle brzucha o nieustalonej przyczynie, ostre stany zapalne jelit, zapalenie wyrostka robaczkowego.   Gdy przyjmujesz glikozydy nasercowe, steroidy, leki moczopędne oraz preparaty zawierające korzeń lukrecji.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Możliwość stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
 • B DODAJ DO ULUBIONYCH
 • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY