HerbaTon, kapsułki, 30 szt.
26.60 zł

HerbaTon, kapsułki, 30 szt.

HerbaTon, kapsułki, 30 szt.
Ostatnia cena produktu
26.60 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

HerbaTon przygotowano na bazie składnika roślinnego NeOpuntiaR będącego opatentowanym, standaryzowanym błonnikiem lipofilnym, opracowanym i produkowanym przez laboratorium BIO SERAE we Francji. NeOpuntiaR jest w 100% naturalnym składnikiem pozyskanym ze śródziemnomorskiego kaktusa: opuncji figowej (Opuntia ficus indica). Charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika roślinnego (powyżej 45%).
Spożycie suplementu diety zawierającego standaryzowany błonnik z opuncji figowej w połączeniu z niskokaloryczną dietą oraz wzmożoną aktywnością fizyczną korzystnie wpływa na pozbycie się zbędnych kilogramów, utrzymanie dobrego wyglądu i kondycji fizycznej.
 

 

Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Składniki

1 kapsułka zawiera 500 mg NeOpuntiaR  (Opuntia ficus indica) - standaryzowany błonnik wyizolowany z kaktusa opuncja figowa.

Właściwości składników

Suplement diety wspomagający odchudzanie. Redukuje ilość tłuszczu dostarczoną organizmowi wraz z posiłkiem, obniża kaloryczność pokarmów, ułatwia odchudzanie zmniejszając odkładanie się tkanki tłuszczowej.

Zalecane dzienne spożycie

W celu uzyskania oczekiwanych efektów zaleca się przyjmowanie po posiłkach 2 kapsułek 2-3 razy dziennie. Popić wodą. Najlepsze efekty uzyskuje się przyjmując kapsułki od 15 do 60 minut po posiłku.

Osobom przyjmującym preparaty zawierające witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A, D, E, K) oraz niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) zaleca się 2 godziny przerwy między przyjęciem preparatów witaminowych, a suplementem diety HerbaTon.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

HerbaTon - zastosowanie i działanie

Skład:

NeOpuntiaR

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

HerbaTon to suplement diety wspomagający odchudzanie. Suplement diety HerbaTon redukuje ilość tłuszczu dostarczoną organizmowi wraz z posiłkiem, obniża kaloryczność pokarmów, ułatwia odchudzanie zmniejszając odkładanie się tkanki tłuszczowej.

Dawkowanie:

Doustnie. W celu uzyskania oczekiwanych efektów zaleca się przyjmowanie po posiłkach 2 kapsułek 2-3 razy dziennie. Popić wodą. Najlepsze efekty uzyskuje się przyjmując suplement diety HerbaTon 15 - 60 minut po posiłku.

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz preparaty zawierające witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A, D, E, K) oraz niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT). Zaleca się zachowanie co najmniej 2 godziny przerwy między przyjęciem tych preparatów a suplementem diety HerbaTon.