Produkt w kategoriach

PiC My Skin, plastry na oparzenia, hydrożelowe, duże, 3 szt.

PiC My Skin, plastry na oparzenia, hydrożelowe, duże, 3 szt.

34.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

„My Skin” jest zaawansowanym opatrunkiem na oparzenia, który zapewnia szybsze i skuteczniejsze gojenie dzięki wyjątkowej technologii Profast Technology®.

Rozmiar: 7 x 10 cm

Działanie

Profast Technology® to innowacyjna technologia hydrożelowa tworzy idealne wilgotne środowisko dla fizjologicznego procesu gojenia, zapobiegając tworzeniu się strupa i przeciwdziałając powstawaniu nieestetycznych blizn.

  • Szybsze, bardziej skuteczne gojenie
  • Natychmiastowa pomoc w bólu: dzięki kojącemu i regenerującemu działaniu opatrunku
  • Swoboda ruchu: zachowuje się jak druga skóra, zapewnia komfort i pełną funkcjonalność.
  • Nie pozostawia blizn
  • Pozostaje w miejscu aplikacji przez kilka dni bez potrzeby częstej zmiany plastrów, dzięki specjalnej warstwie samoprzylepnej, która pozwala skórze oddychać Jednocześnie chroniąc przed wodą, zabrudzeniami i bakteriami.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 853 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus