Produkt w kategoriach

Canpol, miska podgrzewana "Ufo" z 2 przyssawkami, 1 szt.

Canpol, miska podgrzewana "Ufo" z 2 przyssawkami, 1 szt.

29.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Miska podgrzewana "Ufo" z 2 przyssawkami.

Przeznaczenie produktu

Kolorowa miseczka podgrzewana gorącą wodą (300 ml) przeznaczona jest dla dzieci powyżej 9 miesiąca życia. Gorąca woda utrzymuje odpowiednią temperaturę pokarmu, spowalniając stygnięcie.

Charakterystyka produktu

Miseczka posiada pokrywkę, która jednocześnie pełni funkcję dodatkowej miseczki (500 ml). Zarówno miseczka jak i pokrywka wyposażone są w antypoślizgowe przyssawki umożliwiające skuteczne przytwierdzenie do stołu (podłoże musi być gładkie). Ze względów bezpieczeństwa nie należy napełniać miseczki wrzącą wodą. Specjalne zamknięcie zabezpiecza otwór wlewu wody.

Miseczki dostępne są w czterech atrakcyjnych kolorach: zielonym, pomarańczowym, różowym i niebieskim.

Uwagi i środki ostrożności

Kolor i wzór dobierany jest losowo.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 846 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus