Olivocap, preparat rozpuszczający i usuwający woskowinę uszną, 30 ml, spray
24.79 zł

Olivocap, preparat rozpuszczający i usuwający woskowinę uszną, 30 ml, spray

Olivocap, preparat rozpuszczający i usuwający woskowinę uszną, 30 ml, spray
Ostatnia cena produktu
24.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Olivocap - preparat rozpuszczający i usuwający zalegającą woskowinę uszną, dodatkowo nawilża kanał słuchowy, zapobiega ponownemu gromadzeniu się woskowiny.

Skład

Olivaxol, Olej z oliwek, Olej miętowy.

Działanie

OLIVOCAP jest efektywnym, bezpiecznym i naturalnym sprayem przeznaczonym do rozpuszczania i usuwania nadmiernej ilości woskowiny usznej. Olivocap łączy w sobie cechy mechanicznego związku myjącego oraz bezpieczeństwo i wydajność naturalnej oliwy z oliwek.  
Rozwiązuje problem nadmiernej ilości woskowiny usznej stopniowo ją usuwając z kanału słuchowego poprzez pobudzenie naturalnego mechanizmu czyszczenia ucha.
Posiada efektywny aplikator pozwalający na równomierną dyspersję substancji czynnej w kanale usznym.

Wskazania

zalecany dla dorosłych, dzieci i niemowląt powyżej 3 miesiąca.

Sposób użycia wyrobu medycznego

W przypadku nagromadzenia złogów rozpylić 1-2 dawki do każdego ucha 3 do 5 razy dziennie, aż do rozpuszczenia woskowiny. W trudnych przypadkach należy wyprostować kanał uszny pociągając płatek uszny do góry i do tyłu głowy, aby substancja aktywna przedostała się do wewnętrznych części kanału.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus