Produkt w kategoriach

Durex, Play 2w1, stymulujący żel intymny i do masażu z pobudzającą guaraną, 200 ml

Durex, Play 2w1, stymulujący żel intymny i do masażu z pobudzającą guaraną, 200 ml

19.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Durex, Play 2w1

Stymulujący żel intymny i do masażu  z pobudzającą guaraną.

Pojemność 200 ml.

Działanie

Stymulujący Durex Play 2 w 1 nawilżający żel intymny i do masażu, wzbogacony ekstraktem z Guarany ma delikatny zapach, a jego pobudzająca formuła działa aromaterapeutycznie, Żel jest tak delikatny i jedwabiście gładki, że może być stosowany na całym ciele, również w okolicach intymnych. Jest rozpuszczalny w wodzie, łatwy do zmycia i nie zostawia plam.

Wskazania

Zmysłowy Żel Durex Play 2 w 1 zmniejsza suchość pochwy i uczucie dyskomfortu w miejscach intymnych. Zapewnia egzotyczne i pobudzające doznania.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Otwórz korek, wyciśnij żel i delikatnie rozprowadź go w okolicach intymnych oraz innych miejscach na ciele. jeśli potrzebujesz więcej żelu, zwyczajnie wyciśnij dodatkową ilość i nałóż na wybrane miejsca na ciele swoim lub partnera/partnerki. Zmysłowy Żel Durex Play 2 w 1 można bezpiecznie używać razem z każdą prezerwatywą Durex. Rozprowadź żel na zewnątrz prezerwatywy, kiedy jest ona już nałożona na członka.
Zmysłowy Żel Durex Play 2 w 1 jest doskonały do seksu penetracyjnego, analnego oraz oralnego.

Uwagi

  • Pamiętaj, że żel nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego.
  • Lubrykanty Durex Play mogą zmniejszać ruchliwość plemników, więc jeśli starasz się o poczęcie, przed użyciem produktu skonsultuj się z lekarzem.
  • Zużyć w ciągu trzech miesięcy od pierwszego otwarcia.
  • Stosować zgodnie z przeznaczeniem i trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus