Athomer Baby, aerozol do nosa, 100 ml
22.90 zł

Athomer Baby, aerozol do nosa, 100 ml

Athomer Baby, aerozol do nosa, 100 ml
Ostatnia cena produktu
22.90 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Athomer baby jest sterylną, izotoniczną wodą morską. Preparat zawiera wszystkie mikroelementy występujące stale w wodzie morskiej pochodzącej z najczystszego regionu Grecji "Agion Oros", w pobliżu świętej w czasach starożytnych góry Athos. Woda pobierana jest z głębi morza w odległości 5 mil od wybrzeża, na głębokości 10 m. Przy produkcji preparatu stosowana jest najnowsza technologia, preparat nie zawiera propelentów, barwników ani konserwantów. Preparat nie może wywoływać żadnych reacji alergicznych.

Skład

Sterylna, izotoniczna woda morska bogata w morskie sole mineralne i mikroelementy, między innymi takie jak: chlorki, związki wapnia, potasu, magnezu i sodu.

Działanie

Skutecznie oczyszcza i nawilża śluzówki jam nosowych.

Wskazania

Oczyszczanie i nawilżanie śluzówek jam nosowych.

Zalecany od 3 miesiąca życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Athomer Baby - zastosowanie i działanie

Skład:

izotoniczny roztwór wody morskiej

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Pediatria Medycyna rodzinna Otolaryngologia

Działanie :

nawilżające oczyszczające

Wskazania:

Codzienna higiena nosa, nawilżanie błony śluzowej nosa, rozpuszczanie zalegającej w jamach nosowych wydzieliny.

Dawkowanie:

Donosowo. W przebiegu infekcji należy dostosować do potrzeb. Zazwyczaj stosuje się do 4 aplikacji aerozolu do każdej jamy nosowej. do 4 razy dziennie. Profilaktycznie 1-2 aplikacje do każdego nozdrza. Preparat przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.