Canpol, smoczek + łańcuszek, 1 szt
4.49 zł

Canpol, smoczek + łańcuszek, 1 szt

Canpol, smoczek + łańcuszek, 1 szt
Ostatnia cena produktu
4.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Smoczek silikonowy, anatomiczny z łańcuszkiem gratis wyposażony jest w praktyczny klips, który umożliwia pewne i stabilne przymocowanie łańcuszka do ubranka dziecka, chroniąc smoczek przed zgubieniem.

Dla bezpieczeństwa Twojego dziecka. OSTRZEŻENIE! 

Przed każdym użyciem uważnie sprawdź wyrób. Wyrzuć po pojawieniu się pierwszych oznak uszkodzenia lub zużycia. Nigdy nie przedłużaj wyrobu do mocowania smoczka! Nigdy nie przypinaj do sznurków, wstążek, koronek i luźnych części ubraka. Dziecko może się udusić.

Łańcuszek utrzymuj w czystości.

Przed pierwszym użyciem oraz okresowo myć w ciepłej wodzie z delikatnym środkiem myjącym, następnie wypłucz. Nie gotować. 

Dla dzieci od 6 do 18 miesiąca życia. Kolor dobierany losowo.

Uwagi i środki ostrożności

Uwaga! Kolor produktu może odbiegać od zaprezentowanego na zdjęciu.
Dobór koloru metodą losową.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus