Isla-Moos, pastylki do ssania, 60 szt (import równoległy, InPharm)
23.99 zł

Isla-Moos, pastylki do ssania, 60 szt (import równoległy, InPharm)

Isla-Moos, pastylki do ssania, 60 szt (import równoległy, InPharm)
Ostatnia cena produktu
23.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Isla-Moos pastylki do ssania łagodzące kaszel i chrypę.
Produkt przeznaczony do stosowania zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci.

Importer: InPharm
Dowiedz się więcej o imporcie równoległym.

Skład

1 pastylka zawiera: 80 mg wodnego wyciągu z porostu islandzkiego (0,4-0,8:1), pozostałe składniki: guma arabska, sacharoza, parafina ciekła, karmel, woda oczyszczona. 1 pastylka zawiera 424 mg sacharozy = 0,035 jednostek chlebowych.

Działanie

Isla-Moos tworzy powłokę osłaniającą błonę śluzową jamy ustnej i gardła, zapewniając jej ochronę. Kojące działanie Isla-Moos pomaga przywrócić równowagę podrażnionej błonie śluzowej.
 

Sposób użycia wyrobu medycznego

1-2 tabletki ssać w razie potrzeby kilka razy dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Isla-Moos - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg wodny z porostu islandzkiego

Postać:

pastylki do ssania

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna Otolaryngologia

Działanie :

powleka błonę śluzową jamy ustnej i gardła

Wskazania:

Kaszel i chrypa, silne obciążenie strun głosowych (śpiewacy, lektorzy, nauczyciele, wykładowcy), dolegliwości spowodowane suchym powietrzem (np. w okresie grzewczym), dolegliwości powstałe przy ograniczonym oddychaniu przez nos. B

Dawkowanie:

Doustnie. Ssać powoli 1-2 pastylki kilka razy dziennie. Preparat można stosować przez dłuższy czas. W przypadku braku poprawy po 10 dniach stosowania, należy zasięgnąć porady lekarza. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Brak przeciwwskazań do stosowania preparatu w ciąży i przy karmieniu piersią.