Produkt w kategoriach

Gruszka, z miękką końcówką nr 2, zapachowa, (Kej)

Gruszka, z miękką końcówką nr 2, zapachowa, (Kej)

4.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Gruszka zapachowa z miękkim końcem nr 2 posiada łagodny i przyjemny zapach wanilii. Zalecana jest dla dzieci.
Pojemność gruszki wynosi 24 ml.

Wskazania

Gruszki z miękkim końcem przeznaczone są do łagodzenia objawów przeziębień, zapobiegania infekcjom górnych dróg oddechowych poprzez usuwanie wydzieliny kataralnej z nosa oraz zapobieganiu podrażnieniom i stanom zapalnym uszu, dzięki usuwaniu za ich pomocą wody i woskowiny

Sposób użycia wyrobu medycznego

Mekką końcówkę gruszki należy bardzo delikatnie wsunąć w otwory anatomiczne nosa lub uszu i wykonać czynność udrażniającą, czyszczącą poprzez zassanie. Przed i po użyciu gruszkę umyć w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie wygotować w wodzie przez 10 minut.
Rozmiary 2 i 7 zalecane są dla dzieci, a 9 i 11 dla dorosłych.

Uwagi

Gruszki należy przechowywać w czystym i suchym miejscu.
Gruszki z miękkim końcem są wyrobami indywidualnego użytku. Wszelki czynności związane z zastosowaniem gruszek z miękkim końcem powinny wykonywać osoby dorosłe.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 849 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus