• Icon
Milupa PKU-1, granulat, 500 g
3.20 zł 284.72 zł
284.72 zł
3.20 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Milupa PKU-1, granulat, 500 g

  • Icon
Milupa PKU-1, granulat, 500 g
Cena zależna od przysługującej odpłatności
3.20 zł 284.72 zł
284.72 zł
3.20 zł
Icon
Odbiór leku tylko w aptece za uprzednim okazaniem recepty
BEZPŁATNIE
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

Granulat Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego.

 

 

Skład

maltodekstryna, L-glutaminian L-lizyny, kwas -L-glutaminowy. L-leucyna, L-prolina, cytrynian potasu, fosforan wapnia, L-walina, kwas I L-asparaginowy, L-izoleucyna, L-tyrozyna, L-seryna, L-treonina, L-asparaginian magnezu, L-alanina, L-arginina, chlorek sodu, L-histydyna, L-metionina, L-cystyna, glicyna, węglan wapnia, diwinian choliny, L-tryptofan, chlorek potasu, inozytol, tauryna, kwas L-askoibinowy, L-winian  L-kamityny. siarczan żelazawy, aromat (wanilina), siarczan cynku, nikotynamid, octan DL-alfa-tokoferylu, D-pantotenian wapnia, siarczan miedzi, siarczan manganu, monoazotan tiaminy, octan retinylu, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, fluorek sodu, kwas pieroilomono-glutaminowy, chlorek chromu(lll), jodek potasu, molbdenian(VI) sodu, selenin sodu, D-biotyna, filochinon, cholekalcyferol, cyjanokobalamina.

 

Masa netto

500 g

Właściwości

Do postępowania dietetycznego w fenyloketonurii (PKU) i hiperfenyioalaninemii (HPA) u niemowląt, milupa pku1 jest mieszaniną aminokwasów bez fenyloalaniny, zawierającą węglowodany, witaminy, składniki mineralne (pierwiastki śladowe.

Sposób użycia

Dobowa dawka leku musi być okreslona przez lekarza i zalezy od wieku, masy ciała i indywidualnego stanu metabolicznego. Dobowa dawka leku musi być okresowo dostosowywana przez lekarza.

Dobowa dawka musi być podzielona na 3 do 5 równych porcji rozłożonych w ciągu doby. Produkt musi być spożywany w połączeniu z wyliczoną ilością innego pożywnienia lub napojów np. wody, preparatu do żywienia niemowląt, przecieru owocowego. W napojach maksymalne zalecane stężenie wynosi 10 g produktu milupa pku 1 w 100 ml.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Dieta z dodatkiem produktu milupa pku 1, musi mieć odpowiednią wartość energetyczną, zawierać wszystkie składniki odżywcze, w tym niezbędne składniki odżywcze, w tym niezbędne kwasy tłuszczowe i fenyloalaninę, w ilości odpowiadającej dobowemu zapotrzebowaniu.

Jeśli produkt milupa pku 1 jest dodawany do preparatu do żywienia niemowląt należy zachować ścisłe warunki higieny, aby zapobiec zanieczyszeniu. Każdy posiłek przygotowywać bezpośrednio przed karmieniem. Podawać bezpośrednio po przygotowaniu. Przestrzegać zaleceń producenta preparatu do żywnienia niemowląt co do prawidłowego przygotownia i sposobu użycia.

Przechowywać w chłodnym miejscu, w temperaturze poniżej 25 st. C.

Po każdorazowym użyciu dokładnie zamknąć puszkę wieczkiem .

Zawartość zużyć w ciągu 4 tygodni od pierwszego otwarcia puszki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 860 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Sposób aplikacji
PRODUCENT

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY