Produkt w kategoriach

Korzeń arcydzięgla, herbatka ziołowa, 50 g (Flos)

Korzeń arcydzięgla, herbatka ziołowa, 50 g (Flos)

3.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Herbatka ziołowa - korzeń arcydzięgla.

Skład

korzeń arcydzięgla - 100%

Masa netto

50 g

Przeznaczenie

Korzeń arcydzięgla to surowiec roślinny od dawna stosowany jako pobudzajacy wydzielanie soków trawiennych oraz śliny, a więc używany jako środek pobudzający apetyt, a także łagodzący nieprzyjemne uczucie pełności po posiłku.

Sposób użycia

1/2 łyżeczki korzenia arcydzięgla (ok 1 g) zalać jedną filiżanką wrzącej wody, naparzać pod przykryciem 10 minut. Przecedzić.

Pić po 1 filiżance letniego naparu 2 razy dziennie 30 minut przed jedzeniem przy braku łaknienia lub po posiłkach w nieprzyjemnym uczuciu pełności.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

  • Przechowywać w suchych, przewiewnych pomieszczeniach.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 836 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus